Praca dla staruszków, którzy chcą być dziećmi

Lokalnie Top News list 9, 2012 at 7:23 pm

Czy pamiętają państwo stary film “Big” z młodym jeszcze Tomem Hanksem w roli głównej? Grał on trzynastoletniego chłopca, który cudownym sposobem stał się dorosłym człowiekiem i stał się “duży”. Ze swoją wciąż dziecięcą mentalnością zaczął robić błyskotliwą karierę u producenta zabawek, ponieważ tylko on – w odróżnieniu od innych “executives” potrafił zrozumieć dziecięcy świat.
Powstające na północy Toronto, w Vaughan pierwsze w Kanadzie Legoland Discovery Centre poszukuje do pracy właśnie kogoś takiego, jak bohater filmu “Big”. A ponieważ czary zdarzają się tylko w filmach, szansę na zatrudnienie ma ktoś, kto już jest dorosły, ale nie stracił dziecięcej wrażliwości, a na dodatek potrafi z klocków Lego budować najróżniejsze, bajkowe światy.
W tym celu Legoland Dicovery Centre organizuje konkurs dla osób, które potrafią tworzyć różne niezwykłe konstrukcje z klocków Lego. Konkurs , pod nazwą Brick Factor odbędzie się na Paws Way, przy ulicy Queens Quay 24 listopada, czyli mniej więcej za dwa tygodnie. W pierwszym etapie konkursu będą mogli startować wszyscy, w drugim etapie, który odbędzie się następnego dnia, tylko wyłonieni finaliści. Nagrodą będzie stała, domyślamy się, że dobrze płatna praca głównego konstruktora w Legoland Discovery Centre. Uczestnicy konkursu muszą mieć skończone 18 lat, lub skończyć je najpóźniej 1 stycznia 2013 roku i złożyć do 16 listopada aplikacje (znaleźć je można na stronie http://www.legolanddiscoverycentre.ca)