Uważaj kogo wpuszczasz do domu!

Lokalnie list 12, 2012 at 10:10 pm

Napastnik zarejestrowany przez kamerę wideo

Mężczyzna podający się za sprzedawcę gazet zapukał do jednego z domów w północnej części Toronto. Gdy jedna z mieszkanek otworzyła mu drzwi wdarł się do środka, po czym grożąc nożem, seksualnie zaatakował dwie kobiety w wieku 25 i 30 lat.  Jedną z nich, która usiłowała się bronić ranił nożem, ale też sam podczas walki został skaleczony w tułowie. Najprawdopodobniej przestraszony rozwojem sytuacji napastnik zbiegł. Broniąca się kobieta przewieziona została do szpitala z niewielkimi obrażeniami.
Atak miał miejsce w rejonie Avenue Road i Lawrence Avenue West.
Policja poszukuje białego mężczyzny mającego 170 do 180 cm wzrostu, starannie ogolonego ,o ciemnych, krótko ostrzyżonych włosach, ubranego w czarną kurtkę, czarne spodnie i szarą koszulę.Miał przy sobie też białą torbę.
Sąsiadka, która nie życzyła sobie podania swoich personaliów powiedziała, że kamera wideo systemu bezpieczeństwa, zainstalowana przed wejściem do jej domu zarejestrowała obraz napastnika. “Wyglądało tak, jakby pozował” – powiedziała sąsiadka.
Media spekulują, że policja prawdopodobnie dysponuje śladami krwi napastnika.
Policjanci prowadzący śledztwo odwiedzili okolicznych mieszkańców usiłując znaleźć kolejne wskazówki, które mogłyby doprowadzić ich na trop przestępcy.