To był jej tors. Morderca schwytany!

Lokalnie Series sty 31, 2013 at 6:14 pm

Policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o zamordowanie 24-letniej Kelsey Louise Felker, której zakrwawiony tors znaleziono w Kitchener w kontenerze na odpadki.

37-letni mężczyzna odpowie przed sądem za morderstwo i zbezczeszczenie zwłok.

Przez kilka dni po makabrycznym odkryciu w sobotę przed tygodniem mieszkańcy Kitchener żyli w oczekiwaniu na to czyją tożsamość określą badania DNA. Było to pierwsze morderstwo w tym roku w tym mieście.

Okazało się przy tym, że nikt nie zgłaszał zaginięcia Felker ale kluczowy we wstępnym rozpoznaniu okazał się opis koszulki dziewczyny z nietypowym napisem, nawiązującym do filmowej sagi “Twilight”: “Olać księżniczkę, chcę być wampirem”.

Podejrzanego o mord aresztowano w czwartek rano. W dalszym ciągu trwają poszukiwania pozostałych części ciała, jakie odkroił on swej ofiarze.

Była ona zmagającą się z nałogiem narkomanką, która również miała na bakier z wymiarem sprawiedliwości ale znajomi określali ją jako “fundamentalnie bardzo przyzwoitą osobę o złotym sercu” – podaje dziennik “The Globe & Mail” za wpisami w Facebooku.

Dziennik podał również, że podczas pobytów w więzieniu w Milton, Felker dwukrotnie rodziła dzieci, które jednak zostały jej urzędowo odebrane.