III Polskie Targi Uniwersyteckie w Kanadzie

Rynek Series luty 12, 2013 at 3:08 pm

Jako wiceprezes niedochodowej organizacji Fahrenheit Center for Study Abroad,  po raz kolejny jestem odpowiedzialna za organizację III Polskich Targow Uniwersyteckich. Pod koniec lutego przylatuje do nas 23 przedstawicieli najbardziej prestiżowych  uczelni w Polsce. W Kanadzie będziemy gościć między innymi  przedstawicieli Uniwersytetu Jagiellońskiego, KUL-u, uniwersytetów medycznych z Poznania, Wrocławia i Lublina, ekonomicznych z Krakowa i Wrocławia i wiele innych.

28 lutego dostojni goście będą zwiedzać kilka średnich szkół w Toronto, gdzie przybliżą młodzieży kanadyjskiej Polskę, oferty edukacyjne i możliwości studiowania w Polsce. Zaproszą również mlodzież na targi, które odbędą się 1 i 2 marca.

Zapraszam również na targi do Toronto lub do Mississaugi. Będziecie mogli Państwo bezpośrednio porozmawiac z naszymi gośćmi. Zróbmy wszystko, żeby nasza Polonia dowiedziała się o tym wydarzeniu. Dla wszystkich wstęp jest wolny.

Ceremonia otwarcia III Polskich Targów Uniwersyteckich odbędzie się w piątek, 1 marca w Hart House na terenie University of Toronto. Początek: godzina 12:45.

Iwona Malinowski

vice-President FC

905-379-4625

www.fahrenheitcenter.org

 

                                                                ZAPROSZENIE

Fahrenheit Center for Study Abroad zaprasza 1 i 2 marca na III Polskie Targi Uniwersyteckie organizowane przez Fahrenheit Center for Study Abroad. Targi objęte są patronatem honorowym  Konsulatu Generalnego w Toronto i Związku Nauczycielstwa Polskiego w Kanadzie. Do Kanady przylatują najbardziej renomowane polskie uczelnie. Celem uniwersytetów będzie przedstawienie kanadyjskiej młodzieży ofert edukacyjnych i zachęcenie młodych ludzi do studiowania lub kontynuowania studiów w Polsce. Studiowanie w Polsce stało się realne dzięki znacznie niższym opłatom w porównaniu do opłat na tutejszych uniwersytetach,  jak również dzięki temu, że można studiować zarówno w języku polskim, jak również w języku angielskim.

 

Targi odbędą się w dwóch miejscach:

- piątek 1 marca, Toronto – Hart House (University of Toronto) – 1:00pm-7:30pm

- sobota 2 marca, Mississauga – Living Arts Centre – 12:00pm- 5:30p

Wstęp wolny. Zapraszamy