Jaką tajemnicę kryje ta zbrodnia?

Lokalnie Series kwie 5, 2013 at 3:08 am

Lori Ann Crook stanie przed sądem w czwartek

Ciało George’a Fawella znaleźli dwaj pracownicy socjalni z Salvation Army rankiem 24 sierpnia 2012 roku na terenie Jimmie Simpson Park w pobliżu Queen Street East i Broadview Avenue. George Fawell zginął od licznych pchnięć nożem w klatkę piersiową i w szyję.
Detektyw Gary Giroux widząc tyle zadanych chaotycznie ciosów był przekonany, że nie było to zwykłe morderstwo na tle rabunkowym, czy wynik przypadkowej sprzeczki lub kłótni. Osoba, która zadawała śmiertelne ciosy wyraźnie wyładowywała całą swoją złość, cały “bagaż” osobistych urazów, gniewu i wściekłości.
Po długim dochodzeniu policja oskarżyła o dokonanie zbrodni 39-letnią Lori Ann Crook. Żaden z policjantów nie chciał ujawniać ani komentować osobistych relacji między ofiarą a zabójczynią.
George nie miał łatwego charakteru, miał wcześniej kłopoty z prawem, spotykał się z kuratorem sądowym. Deanna Parlee, która pełniła funkcję opiekuna prawnego Fawella stwierdziła, że niezależnie od trudnego charakteru ofiary nie zasługiwał on na takie potraktowanie.

- George był człowiekiem. Nikt nie zasługuje, by pozostawić jego ciało jak niepotrzebny śmieć porzucony w parku – powiedziała Parlee.

Lori Ann Crook pierwsze przesłuchanie przed sądem będzie miała w najbliższy czwartek.