Wakacje z Delfinem

Polacy w Kanadzie Series kwie 18, 2013 at 12:12 pm

Może się zdarzyć, że telefon w maju już nie gwarantuje miejsca. Ten bodaj najpopularniejszy, coroczny, wieloturnusowy obóz wakacyjny dorobił się w polskim środowisku świetnej renomy, która sprawia, że dzieci ciągną tam z ochotą bez zbytecznych namów ze strony rodziców. Czym sobie Delfin zasłużył, że potrafi sprostać oczekiwaniom zarówno 7-latków jak i 17-latków?

Przede wszystkim ogromnie bogatą ofertą. Podczas gdy jeden obóz, lipcowy, położony nad jeziorem Pigeon, zapewnia sporty wodne z naciskiem na canoeing, tubbing i naukę pływania. Inny, sierpniowy, pod Collingwood, ma własn  krytą pływalnię, 150 akrów lasu i warunki w pełni kuksusowe.

Delfin słynie z licznych spływów, rajdów rowerowych i wycieczek (np. do słynnych jaskiń Warsaw). Zapewnia wszelkie gry zespołowe, tenis, szkołę przetrwania, a wieczorem ogniska i zabawy. Młodzież wręcz zachłystuje się intensywną aktywnością, a po każdym dniu pełnym wrażeń marzy o łóżku.

Innym wielkim plusem jest wypracowanie sobie przez lata oddanych opiekunów i trenerów, którzy po części wywodzą się z byłych stałych uczestników turnusów Delfina. Kiedy już wiek uniemożliwiał im uczestnictwo – nie mogąc pogodzić się z myślą, że to koniec – stawali się opiekunami na turnusach. Z bagażem wcześniejszych doświadczeń idealnie potrafili spełniać oczekiwania młodszych podopiecznych.

Jednak najwięcej Delfin zawdzięcza swoim szefom – małżeństwu Tamary i Wiesława Ciejków. To ich projesjonalizm, znakomity kontakt z dziećmi, a także niepospolita pasja organizacyjna uczyniły wakacje z Delfinem marzeniem niejednego dziecka.

Rozkład turnusów, ceny, galeria zdjęć:  www.campdelfin.com

Przez Internet można też dokonywać rezerwacji.