Losowanie samochodu wśród klientów Domator Team

Polacy w Kanadzie Series kwie 23, 2013 at 12:57 pm

W ostatni piątek, nasza firma Realty Executives Domator przeprowadziła losowanie samochodu dla tych wszystkich klientów, którzy z nami kupili i sprzedali nieruchomości w 2011-2012 roku. Myślę, że warto przypomnieć trochę historię tego wydarzenia i jak sam przebieg losowania.

Pierwsze losowanie miało miejsce w 1996 roku i dotyczyło klientów z 1995 roku. Czyli z moich obliczeń wynika, że w tym roku było to 16. losowanie. Na początku losowaliśmy Hondę Civic, a od czterech lat losujemy Mercedesa. Gdy po raz pierwszy losowaliśmy samochód w 1996 roku – byliśmy pierwszą i jedyną firmą real estate, która wpadła na taki pomysł. Po drodze i obecnie mamy naśladowców, ale my mamy satysfakcję, że to był nasz oryginalny pomysł.

Każdy kto sprzedał lub zakupił nieruchomosć ma jedną szansę, ale ci co kupili i sprzedali mają dwie szanse w losowaniu! W tegorocznej edycji mieliśmy ponad 330 losów! Od początku wszystkie losowania miały miejsce w Restauracji Fregata – i chciałbym ogromnie podziękować za bardzo profesjonalną pomoc w organizacji poprzednich imprez. W tym roku Fregatę zamieniliśmy na równie przyjazne miejsce, a mianowicie Centrum Jana Pawła II w Mississauga.

Samo losowanie ma charakter uroczystego obiadu w czasie którego mamy występy i samo losowanie. W tym roku mieliśmy potrójny “treat”. Nastrój pomagał nam stworzyć Marek Majewski z zespołem; gwiazdą wieczoru była Karolina Ingleton, a dodatkowo na zakończenie wystąpił Wojtek Gawenda z Kabaretu pod Bańką.

Wróćmy do samego losowania i jego zasad. Otóż przed losowaniem wysyłamy zaproszenia do wszystkich kwalifikujących się klientów. Każdy, kto chce uczestniczyć w losowaniu, musi przyjść na losowanie osobiście lub wysłać swojego przedstawiciela.

Po przyjściu na miejsce, każdy wrzuca los (losy) do bębna losującego. Gdy wszystkie losy są już w bębnie losującym zaczyna się pierwszy etap losowania. W sumie wyciągamy czterokrotnie po 4 losy finałowe. Te 16 losów, jest następnie umieszczane w oddzielnym pojemniku (oczywiście pod nadzorem wszystkich obecnych). Z tych losów na zasadzie odwrotnej kolejności wyłaniamy zwycięzców . Czyli pierwszy los wyciągnięty z tej puli odpada i “odpadający” wyciąga następny los, który odpada. I tak się dzieje do ostatniego losu. Ostatni los , który pozostaje w pojemniku, jest losem zwycięskim.

Od 4 lat pomaga nam w przygotowaniu losowania Mercedes Benz. Jego przedstawiciel – Roy Milicevic, był oczywiście obecny na losowaniu i on też otworzył ostatni – zwycięski los. W tym roku daliśmy możliwość zwycięzcom wybrania samochodu z całej serii Mercedesów! Oznacza to, że równowartość B250 – może być przeznaczona jako down payment.

Mercedesa B250 w tym roku wygrali Agnieszka i Krzysztof Łysiak. Radości nie było końca.

Oprócz głównej nagrody mieliśmy w tym roku ponad 40 nagród pocieszenia. Wiele z nich było sponsorowanych przez biznesy, z którymi współpracujemy od lat. Jest to bardzo miły fakt, bo świadczy o tym, że biznesy powinny się popierać.

Mercedesa B250 w tym roku wygrali Agnieszka i Krzysztof Łysiak

Wypada nam wymienić biznesy, które nam pomogły i ufundowały cenne nagrody:

Joanna i Krzysztof Beresniewicz – Avanti Survrying; Roy Cocciollo – Monster Mortgages; Ed Nakon – Prawnik; Małgorzata i Witold Manitus – Polimex; Monika Liberek -Prawnik; Slawek Musial – Mortgage Broker; Rafal Tyszler – Blueray Home Inspections; Starsky Supermarket; Optical Trends 4U; Karol Nowysz – Firma All Dom; Leszek i Ewa Dziadeccy – Advantage Group of Financing; Zbigniew Swiderski – Pegaz; Polish Credit Union; Przemek Poznanski – Smart Furnitures; Jerzy Szapowalow – TEKMAN Flooring; Robert Rusiak – YOURWAYDESIGN; Roman Rusiak – Roman’s Clock & Jewelry; Uptown Hair Studio & Aestetics; Domenic D’Urzo – Scotiabank; Peter Dejnicki – Olkamar Electric; Marek Krzewski – MKX Universal; Monika Girzewski – Arbonne; Paweł Świtalski – Professional Kitchen Design; Barbara Lachowicz – D’INMENTION; Greg’s Automotive; White Lotus Flowers.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy. a w imieniu całego DOMATOR TEAM czyli: Kasi Czaplińskiej, Agnieszki Czaplińskiej, Łukasza Chelminiaka, Iwony Nowysz, Marka Klugi, Anny Koby, Doroty Szapowałow, Małgorzaty Wielądek oraz własnym całą Polonię zapraszamy do współpracy. Dzięki naszym klientom, nasza firma może w ramach podziękowania sponsorować wiele wydarzeń polonijnych!

Raz jeszcze dziekujemy! I oczywiście gratulujemy państwu Łysiak!

Domator Team

Zdjęcia: Mario Caputa