Szczęście rozentuzjazmowanego kibica

Lokalnie Series kwie 24, 2013 at 5:22 am

Szczęście kibiców nie ma granic. Drużyna hokejowa Toronto Maple Leafs po raz pierwszy od 2004 roku zakwalifikowała się do finałowego szczebla rozgrywek play off. Fakt ten chce uczcić jeden z kibiców, Scott Booth, który napisał petycję na stronie internetowej change.org i namawia władze Toronto, by w gdy jego drużyna strzeli w rozgrywkach gola, najwyższa budowla Toronto, CN Tower rozbłyskała na czerwono.
“Wyobrażacie sobie jak niesamowicie byłoby ujrzeć rozświetloną na czerwono CN Tower za każdym razem, gdy Toronto zdobędzie gola? Byłoby super!” – napisał w petycji.
Booth rozpoczął swą akcję trzy dni temu, a już dostał 2260 podpisów. Ocenił, że aby zwrócić uwagę miejskich urzędników na tę sprawę, potrzebne jest 50 tysięcy podpisów pod petycją.
Rzeczniczka CN Tower, Irene Knight, powiedziała, że był pomysł, by podczas meczów Toronto Maple Leafs oświetlić wieżę na niebiesko, ale nie było pomysłu, by dodawać specjalne światła, w chwili zdobywania goli.
Bootha zapewne zainspirowała kampania reklamowa firmy piwowarskiej Budweiser, która obiecała zainstalować czerwoną lampkę, która ma migać za każdym razem, gdy ulubiona drużyna kibica strzeli bramkę.
“Budweiser, ja już o tym myślałem wcześniej. Jeśli masz wolny etat w swoim dziale marketingu, to ja właśnie zdobyłem w tej dziedzinie magisterkę!” – pisze w petycji rozentuzjazmowany Scott Booth.

Jeśli chcesz poprzeć inicjatywę Scotta Booth’a podpisz się tutaj