Bracia gwałciciele

Lokalnie Series maj 22, 2013 at 3:08 pm

Trzej bracia z Toronto oskarżeni są o zbiorową napaść seksualną na 22-letnią dziewczynę. Policja postanowiła opublikować ich fotografie, ponieważ zachodzi podejrzenie, że ofiar może być więcej…zz-bracia

Incydent miał miejsce w jednym z torontońskich nocnych klubów w dzielnicy rozrywki nad ranem z piątku na sobotę. Dziewczyna poznała w klubie 26-letniego Hewada Ahmadzai, ale wyszła z klubu w towarzystwie swoich przyjaciół. Na ulicy podążał za nią Ahmadzai i jego dwaj bracia, namawiając do podwiezienia do domu. Dziewczyna zgodziła się na to rozstając się z przyjaciółmi. Nie była to mądra decyzja.

Bracia zamiast do domu zawieźli ją na podziemny parking w okolicy Windsor Street i Blue Jays Way, po czym napastowali seksualnie, choć policja nie precyzuje, czy doszło do gwałtu.

Na szczęście przytomnie zachowali się przyjaciele dziewczyny, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania i udało im się odnaleźć ją na parkingu. Wezwana policja zjawiła się natychmiast i dokonała aresztowań.

Osiem zarzutów (w tym napaści seksualnej i uprowadzenia) otrzymali trzej bracia, na zdjęciu od lewej do prawej: Omeed Ahmadzai (24), Nazeef Ahmadzai (30) i Hewad Ahmadzai (26). Staną przed sądem w końcu czerwca.

Policja podejrzewa, że mogli oni mieć więcej ofiar na sumieniu, w związku z tym zdecydowała się opublikować zdjęcia zatrzymanych.