Krótka historia choroby, miłości i śmierci

Lokalnie Series czer 7, 2013 at 7:41 am
On czekał na przeszczep, ona cały czas była przy nim.

On czekał na przeszczep, ona cały czas była przy nim.

To był trudny rok dla Keith’a Childerhose i jego partnerki, Sarah Taylor. Po wielu miesiącach choroby Chlderhose doczekał się przeszczepu płuca, ratującego mu życie. Operacja miała miejsce na początku tego roku. Sarah przez cały czas choroby swojego chłopaka była przy jego boku i podtrzymywała go na duchu. Gdy już było wiadomo, a przynajmniej wszystkie przesłanki wskazywały, że Keith ma szanę na normalne życie zdrowego człowieka, zdecydował się oświadczyć swojej dziewczynie. Uczynił to dokładnie w Walentynki.
Teraz oboje do pełni szczęścia mają jeszcze jedno marzenie do spełnienia i liczą na pomoc wszystkich ludzi dobrej woli.
Otóż oboje są finalistami konkursu pod hasłem Ocalonych Ślub Marzeń. W rozmowie z reporterem stacji radiowej 680News, Sarah Taylor powiedziała, że jako jedno z zadań konkursu, mają obowiązek dostarczyć do lokalnego banku żywności (który się mieści przy ulicy Kerr w Oakville) tyle jedzenia ile tylko zdołają zebrać.
Narzeczeni zwrócili się z prośbą do najbliższych – rodziny, sąsiadów, przyjaciół o zbiórkę żywności, wieść o ich zbiórce rozniosła się po okolicy i żywności z każdym dniem przybywało.
- Jesteśmy zaskoczeni i wzruszeni tak pozytywną i spontaniczną odpowiedzią różnych ludzi na nasz apel. – powiedziała Sarah Taylor w radio.
- Bardzo pomogły dzieci i rodzice ze szkoły, do której uczęszczał chłopiec ciężko chory na nerki. I to on nam najbardziej pomógł. Czekał na rodzinny przeszczep nerki od mamy, ale niestety zmarł. On bardzo śledził naszą  historię, interesował się moim przeszczepem, naszą przyjaźnią i oświadczynami. Chciał nam pomóc. Teraz, na prośbę nieżyjącego kolegi dzieci zorganizowały kilka punktów zbiórki żywności.
Robią to dla Niego i dla nas.
Narzeczeni mają nadzieję pozyskać 35 ton żywności.