Były minister obrony Kanady wzywa do ujawnienia obecności UFO

Historia Kanady Kanada Series czer 12, 2013 at 5:27 am

zz ufo1Były minister obrony Kanady Paul T. Hellyer zeznał na forum The Citizen Hearing on Disclosure (CHD) w Waszyngtonie, że przedstawiciele obcych cywilizacji żyją pośród nas, a co najmniej dwa osobniki współpracują ściśle z rządem Stanów Zjednoczonych.

Hellyer, który nie zaprzecza, że wierzy w istnienie UFO, twierdzi że zebrane dotąd dowody wykluczają pomyłkę. Swoje oświadczenie złożył na posiedzeniu CHD, w którym wzięło udział sześciu byłych kongresmenów. Oprócz nich, na przełomie kwietnia i maja, zasilili ten panel naukowcy, aktywiści, przywódcy polityczni oraz byli członkowie agend rządowych i militarnych reprezentujący 10 krajów. Było to bezprecensowe i największe – jak dotąd – oficjalne w swej skali spotkanie na temat obcych cywilizacji i ich kontaktów z Ziemią. Trwało w sumie ponad 30 godzin i wystąpiło w nim ponad 40 mówców demonstrujących dowody na istnienie UFO. Kanadę reprezentował również fizyk Stanton Friedman.

- Robimy to, co amerykańskiemu Kongresowi nie udało się przez 45 lat – mówi Hellyer, z zawodu inżynier, i najdłuższy stażem członek kanadyjskiego Privy Council. – Chcemy ustalić fakty dotyczące jednego z najważniejszych wydarzeń w historii naszej cywilizacji, ponieważ wszelkie dowody wskazują na wielki wpływ jakie miały na rozwój ludzkości obce cywilizacje. 

zz ufo2Podczas swego wystąpienia (załączone poniżej na filmie) Hellyer oświadczył, że m.in.:

- Co najmniej cztery gatunki Obcych odwiedzają Ziemię od tysięcy lat.

- Niektórzy przybywają z takich gwiazdozbiorów jak Zeta Reticuli, Plejady, Orion, Andromeda i Altair i mają odmienne cele podczas swych wizyt.

- Ma rację badaczka UFO Linda Moulton-Howe twierdząc, że w tej chwili przebywają na Ziemi co najmniej cztery osobniki z pozaziemskich cywilizacji, a przynajmniej dwóch współpracuje z rządem USA.

- Rzeczywistą władzę na Ziemi sprawuje gabinet “cieni”, w skład którego wchodzą członkowie amerykańskiego think tanku Council on Foreign Relations, Grupy Bilderberg, Komisji Trójstronnej, mięzynarodowych karteli bankowych, paliwowych, organizacji wywiadowczych i wojskowych. Mają oni na celu stworzenie w przyszłości jednego, globalnego rządu światowego.

- Kanada również uwikłana jest w “wielki plan” stworzenia rządu światowego.

- Po tragedii nowojorskiej 9/11 prezydent George W. Bush powinien był wysłuchać Obamy bin Ladena na temat rzeczywistych przyczyn tego ataku terrorystycznego.

zz UFO1Wypowiedź byłego kanadyjskiego ministra obrony zawiera wiele kontrowersyjnych opinii ale skupia się na obceności UFO na naszej planecie. Zbiega się w czasie z najnowszym raportem dotyczącym ostatnich obserwacji UFO w roku 2012. Wykazuje on, że w ubiegłym roku odnotowano 1981 raportów o zauważeniu UFO, co stanowi liczbę dwukrotnie większą niż w rekordowym dotychczas roku 2008. Raporty te zestawia od 24 lat grupa badaczy-ufologów z Manitoby.

Oliwy do ognia dolała emisja programu “Aliens: A Definitive Guide”, jaki wyemitowała 1 czerwca telewizja Discovery. Zebrano w niej opinie naukowców odnośnie tego, jak mogą żyć Obcy na innych planetach i jakie formy mogą przybierać.

Jedna z sondażowni zapytała Kanadyjczyków, co myślą o UFO-ludkach:

- 78% wierzy w ich istnienie,

- 55% wierzy w ich obecność na naszej planecie,

- 10% twierdzi, że była świadkiem UFO.