Cudowne ocalenie dziecka

Lokalnie Series Top News lip 15, 2013 at 4:00 am

To był naprawdę cud. Dwuletni chłopiec wypadł z okna z szóstego piętra budynku przy Colonial Dr. w okolicy Winston Churchill Blvd i Dundas St. w Mississauga, upadł na beton i praktycznie

Z balkonu tego budynku na szóstym piętrze spadł dwuletni chłopiec

Z balkonu tego budynku na szóstym piętrze spadł dwuletni chłopiec

nic mu się nie stało!
W każdym razie lekarze z Sick Children Hospital, dokąd dziecko po upadku zostało przewiezione twierdzą, że jego stan jest stabilny.
Około godziny szóstej po południu sąsiedzi usłyszeli krzyk kobiety – Moje dziecko! Moje dziecko! Kobieta trzymała dziecko na rękach.
Naoczni świadkowie, sąsiedzi opowiadają, że dziecko spadło z balkonu na szóstym piętrze na ziemię. Jego matka zbiegła na dół, wzięła dziecko i trzymała chłopca w ramionach. Jego oczy były zamknięte, ale po około dwóch minutach otworzył je i zaczął płakać.
Ktoś przechodzący obok zadzwonił po pogotowie ratunkowe ze swojego telefonu komórkowego.
Kiedy kilka minut później na miesce przybył ambulans pogotowia ratunkowego i policja, maluch był przytomny i oddychał, nie miał żadnych obrażeń poza drobnymi skaleczeniami na twarzy.

Chłopca przewieziono do Sick Children Hospital

Chłopca przewieziono do Sick Children Hospital

- To bardzo smutne, żę upadł, ale cudowne, że nie doznał wielu obrażeń w wyniku upadku z szóstego piętra – powiedział const. George Tudos z policji w regionie Peel. Dodał, że nigdy nie widział czegoś takiego. – Wszystko wygląda obiecująco i mamy nadzieję, modlimy się, że dziecko odzyska pełnię zdrowia.
Policja nie podała żadnych szczegółów jak maluch spadł, ale sąsiedzi spekulują, że musiał się na coś na balkonie wdrapać, przechylić przez barierkę i wypaść. Chłopiec był w domu sam z matką, w ich dwusypialniowym mieszkaniu.
Policja nie podała również tożsamości matki i dziecka. Policjanci wykluczyli jednak próbę zabójstwa.