Tajemnicza śmierć aktora serialu “Glee”

Kanada Series lip 15, 2013 at 12:23 pm

zz coryW jego pokoju hotelowym w Vancouver znalezione zostało martwe ciało 31-letniego aktora, Cory Monteitha, znanego z serialu “Glee”.

Przyjaciele aktora nie mają wątpliwości. Ostatnie godziny przed śmiercią był zdrowy i wesoły. Co więc zabiło gwiazdora musicalowego serialu komediowego “Glee”, emitowanego przez stację FOX?

Obsługa hotelu postanowiła wejść do jego pokoju, gdy aktor nie wymeldował się w wyznaczonym terminie. Wtedy było już za późno – Cory już nie żył.

Jak podaje “Daily Mail” Cory ostatnie godziny przed śmiercią spędził w towarzystwie przyjaciół. Po nocy spędzonej w mieście, aktor samotnie powrócił do hotelu. Znajomi Cory’ego są w olbrzymim szoku – nic nie zapowiadało tak tragicznego finału, ponieważ zgodnie z ich relacjami zmarły aktor był tego wieczoru bardzo wesoły i wyglądał na zupełnie zdrowego.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci aktora jest przedawkowanie narkotyków, od których był uzależniony przez wiele lat. Policja wykluczyła udział osób trzecich przy zgonie aktora. Sekcja zwłok pozwoli ustalić okoliczności śmierci.