40 mln dla skromnego mieszkańca Mississaugi

Series Top News list 23, 2013 at 11:53 am

zz bradfordKto nie gra nie wygra. Mieszkaniec Mississaugi, wdowiec Bradford Daniels grał od dawna ale dopiero teraz uśmiechnęło się do niego szczęście, obdarzając główną nagrodą w jednym z ostatnich losowań Lotto 6/49.

Żyjący na emeryturze pan Daniels (nie ujawnił swego wieku) trafił wszystkie 6 cyfr 12 października, ale dopiero teraz odebrał swą nagrodę w siedzibie OLG w Toronto.

Nie był zbyt wylewny w opowieściach co uczyni ze swoją fortuną. Odmówił spotkania z mediami, dokonano tylko zdjęcia z czekiem, co jest zgodne z procedurami promocyjnymi OLG.

Jego sąsiedzi nie mieli pojęcia o wygranej. W dzień poprzedzający odebranie jej w OLG, pan Daniels porządkował ogród i nikt się nawet nie domyślał, że ma do czynienia z multimilionerem .

Wiadomo tylko, że swój kupon zakupił w sklepie narożnym przy Silver Creek Boulevard w Mississaudze. Określono go tam jako skromnego, miłego i cichego starszego pana, który wpadał po kupon Lotto oraz „The Toronto Sun“.

Odkąd totalizator Lotto 6/49 został uruchomiony w czerwcu 1982 roku, co najmniej 1267 mieszkańców prowincji Ontario zostało milionerami lub multimilionerami zdobywając w sumie ponad 10 miliardów dolarów.