Seks w Saskatoon ściśle reglamentowany

Kanada Series grud 5, 2013 at 10:30 am
Saskatoon o zmierzchu

Saskatoon o zmierzchu

Miasto Saskatoon zdecydowało, że kluby ze striptizem będą musiały wynieść się z centrum miasta i dzielnic mieszkalnych. Jedynym miejscem, gdzie będzie dozwolona tego typu rozrywka będą dzielnice przemysłowe w mieście.
Ciekawostką jest to, że Rada Miasta podjęła tę decyzję, choć w Saskatoon od lat nie ma nawet jednego lokalu ze striptizem. Dlaczego więc miejscy radni zajęli się problemem, który nie istnieje?
Odpowiedź jest prosta – przed rokiem ci sami radni uchwalili nowe prawo miejskie, w którym nakazali firmom prowadzącym różnego rodzaju usługi “dla dorosłych” typu salony masażu (zaowalowana forma domów publicznych), kluby “swingersów” i innym podobnego autoramentu przedsięwzięciom, przeniesienie się do dzielnicy przemysłowej. Po roku – mimo tego, że żaden klub ze striptizem nie istnieje, na wszelki wypadek – antycypując, postanowili zastosować tę samą restrykcję w stosunku do striptizu.
Radni miejscy postawili jeszcze jeden warunek – lokale te nie mogą działać blisko siebie. Chodzi o to, by w mieście nie powstała dzielnica “czerwonych latarni”.

Dla powściągliwych w serwowaniu seksu restauratorów, radni Saskatoon uczynili wyjątek. Klub lub restauracja, która ograniczy działalność rozrywkową do dwóch striptizów w miesiącu, nie będzie musiała przenosić się do dzielnic przemysłowych w mieście.