Rob Ford wzięty w obronę przez Hells Angels

Lokalnie Series Top News grud 5, 2013 at 10:59 am

zz hells angelsMotocyklowy gang Hells Angels, który często wiązany jest z działalnością przestępczą, stanął w obronie burmistrza Roba Forda. Stało się po tym, gdy Ford pozował do wspólnego zdjęcia z trzema członkami gangu podczas meczu futbolowego w Rogers Centre. Zdjęcie zostało rozdmuchane w niektórych mediach jako sensacja, a nawet trafiło na stronę torontońskiego oddziału Hells Angels, podczas gdy burmistrz zapewniał wszystkich wkoło, że zwykle nie ma pojęcia z kim się fotografuje.

- Nie sprawdzam dokumentów i nie proszę nikogo o życiorys kiedy staję do zdjęć. A chętnię będę pozował z każdym, kto chce pozować ze mną – mówił Rob Ford.

Donny Petersen z torontońskiego klubu Hells Angels wystosował oświadczenie zamieszczone następnie w “The Toronto Star”, w którym jest wdzięczny Fordowi za “nie traktowanie bikerów jak zarazy”.

Oto fragmenty tego oświadczenia:

Uważamy, że pomimo swoich wszystkich przywar i wad, Rob Ford jest przynajmniej burmistrzem wszystkich ludzi. Rozmawiał będzie z każdym z Torontończyków, ponieważ jest ich burmistrzem. Inni traktują nas jak zarazę, mimo iż jesteśmy podatnikami, posiadamy rodziny, nasze dzieci chodzą do szkół. (…)

Biorąc pod uwagę korupcję szerzącą się na wszystkich szczeblach władzy w różnych częściach kraju, orzeźwiającym jest fakt, że on nie jest skorumpowany.

W czasach gdy podatki potrafią tylko rosnąć, on jest jedynym politykiem, który nie trzyma rąk w naszych kieszeniach

Wypowiedz się na Forum na temat Roba Forda.
Zobacz też w jednym miejscu opinie innych.