Przejechał człowieka i mógł tego nie zauważyć

Lokalnie Series sty 29, 2014 at 5:00 am
Rozbity Buick Allure na autostradzie QEW

Rozbity Buick Allure na autostradzie QEW

Policja szuka kierowcy, który przejechał człowieka na QEW w poniedziałek wieczorem – i może nawet nie zdawać sobie z tego sprawy.

Samochód Buick Allure uderzył w barierkę dzielącą dwa kierunki ruchu na autostradzie w pobliżu Niagara Falls około 8 wieczorem. Uderzenie było tak silne, że z samochodu wypadli dwaj jadący nim mężczyźni, a także odpadło sporo części samochodu, które zostały rozrzucone po całej jezdni.
Ontario Provincial Police twierdzi, że nieznany kierowca przejechał jednego z leżących na drodze pośród szczątków samochodu mężczyzn.
- Kierowca mógł nawet nie zauważyć, że przejeżdża po człowieku. Samochodowe części leżały obok, mógł przypuszczać, że to jedna z nich – mówi sierzant Dave Woodford z OPP.
Kierująca samochodem kobieta przeżyła wypadek. Została przetransportowana helikopterem do szpitala, gdzie walczy o życie.  Pasażer, który wypadł z samochodu i został przejechany przez inny samochód zmarł na miejscu. Drugi pasażer został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja nie podała żadnych szczegółowych informacji o ofiarach wypadku. Nie podano ich nazwisk, wieku, ani miejsca zamieszkania.