Choroby nowotorowe – plaga XXI wieku

Fachowiec Radzi Series luty 14, 2014 at 11:03 am
Choroby nowotworowe najczęściej atakujące Polaków

Choroby nowotworowe najczęściej atakujące Polaków

Powszechnie wiadomo, że złośliwość nowotworów polega głównie na tym, że cieżko je wykryć! Przez długi okres czasu nie dają żadnych objawów fizycznych, a przynajmniej objawów, które w definitywny sposób zmusiłyby nas do wizyty u lekarza. Najcześciej lekceważymy jakieś tam drobne, dotąd nieznane nam przypadłości, zmiany na skórze lub czasowe okresy osłabienia. Znajdujemy na nie tysiące wytłumaczeń, zasłaniamy się brakiem czasu, a co za tym idzie zupełnie nieświadomie lub świadomie z wachlarzem usprawiedliwień, wspomagamy rozwój wielu poważnych chorób!

W ostanich latach coraz więcej i głośniej mówi się o profilaktyce badań. Z roku na rok dysponujemy bardziej zaawansowanymi przyrządami diagnostycznymi opartymi na                                   najnowszych technologiach, a do jednych z nich należy Biopulsar stworzony przez niemieckich naukowców pozwalajacy na wczesne wykrycie wielu nieprawidłowości w polu energetycznym człowieka.

Zobrazowanie stanu energetycznego organizmu ludzkiego odbywa się przy zastosowaniu różnorodnych parametrów, takich jak np. dynamika biologicznego sprzężenia zwrotnego organów, dynamika aury całego organizmu, analiza aury poszczególnych organów czy też aktywność czakr.

Czujnik biologicznego sprzężenia zwrotnego to wysokiej czułości odbiornik sygnałów biomedycznych pochodzących ze stref refleksyjnych dłoni. Jak wiadomo z nauk medycyny alternatywnej zachodniej i wschodniej strefy refleksyjne odzwierciedlają stan energetyczny oraz tendencje organów wewnętrznych, a także stan psyche.

Kompleksowy pomiar całego ciała zajmuje od 1 do 2 minut. Pacjent nie musi się rozbierać. Po położeniu dłoni na elektronicznym czujniku pomiarowym zaledwie na kilka minut Biopulsar-Refleksograph pokazuje zaburzenia energetyczne i ogniska chorobowe w ponad 43 strefach narządowych jednocześnie.

Możliwe objawy choroby nowotworowej

Możliwe objawy choroby nowotworowej

Z mojego doświadczenia na podstawie setek wykonanych pomiarów i zdjeć mogę śmiało stwierdzić, że niejednokrotnie dzięki temu badaniu moi klienci unikneli poważnych komplikacji zdrowotnych!

Przypadek Debby P. (56 lat). Zgłosiła się 9 tygodni temu na badanie przy pomocy Biopulsaru bardziej z ciekawości niż z powodu konkretnych dolegliwości. Ogólny obraz energetyczny nie wykazywał większych odchyleń oprócz ewidentnych zmian energetycznych w prawej piersi i lekkiego osłabienia funkcji systemu odpornościowego. Debby ostatni mammogram robiła rok wcześniej i nie stwierdzono żadnych zmian. Poprosiłam aby zdecydowała się na powtórzenia badania jak najszybciej pomimo, że minął dopiero rok od ostaniego. Jak dowiedziałam się póżniej, posłuchala mojej rady.               Kolejny mammogram wykazał guzka wielkości 6 milimetrów. Dzisiaj jest już po operacji, a ponieważ było to bardzo wczesne stadium nowotworu, obeszło się bez komplikacji i chemioterapii.

Pan Tadeusz (48 lat) zgłosił się do mnie z powodu ciągłego uczucia zmęczenia i zawrotów głowy. Zdjęcie obrazu energetycznego wykazało odwodnienie organizmu i niedotlenienie mózgu co tłumaczyło złe samopoczucie. Jednocześnie w obrębie tarczycy zauważyłam zmiany energetyczne, które mnie zaniepokoiły. Zasugerowałam zgłoszenie się do lekarza rodzinnego i zrobienie badań tarczycowych jak również USG gardła. Badania potwierdziły budujacą się cystę po prawej stronie. Dzisiaj Pan Tadeusz znów jest pełen werwy i jak sam stwierdził uwierzył w technologię, dzięki której uniknął poważnych problemów zdrowotnych.

Podaję tylko dwa z wielu przypadków z którymi zetknęłam się w ostatnim czasie. Prawdą jest, że coraz większa ilość chorób wykrywana jest zbyt póżno ponieważ badania typu :                          mammografia, prześwietlenia płuc, ultrasound czy badanie prostaty robione są raz na dwa/trzy lata. Czasami ten okres czasu pomiędzy badaniami jest czasem kiedy choroba pozostaje w ukryciu niedając wielokrotnie żadnych objawów! Badanie za pomocą Biopulsaru jest alternatywnym sposobem pełnej kontroli nad stanem naszego organizmu do czego serdecznie namawiam wszystkich Czytelników.

Hanna Ormańczyk

Po więcęj informacji zapraszamy do BIOMEDICINE HOLISTIC HEALING CLINIC.

1900 Dundas St. West (pomiędzy Mississauga Rd. i Erin Mills) w Mississaudze.

Telefon: 905-916-4900.

www.biomedicineclinic.com