Dwa rozwścieczone psy terroryzują Markham

Lokalnie Series czer 26, 2014 at 5:00 am

pies

Dwa rozwścieczone psy, które jak do tej pory zaatakowały trzy osoby, w tym policjanta wciąż przebywają na wolności i zagrażają ludziom w Markham. Świadkowie zdarzeń twierdzą, że psy przypomnają wyglądem owczarki niemieckie. Służby miejskie prowadzą intensywne poszukiwania zwierząt.

W poniedziałek psy poważnie pogryzły dwie kobiety w okolicy Huntington Park. W związku z tym incydentem władze miasta zdecydowały o zamknięciu kilku parków w mieście.

- Oczywiście, psy te są na tyle przebiegłe, że nie chcą być schwytane. Są bardzo zwinne i agresywne – mówi Chris Alexander, który pracuje w miejskiej służbie weterynaryjnej.

Tak więc dopóki zwierzęta nie zostaną zchwytane anulowano wszelkie programy rekreacyjne i zamknięto parki w następujących miejscach:

Two german shepherd puppiesHuntington Park
Bayview Reservoir
Thornlea Secondary School
Thornlea East Park
Green Lane Park
Bishops Cross Park
St. Roberts Field
Duncan Park
Bayview Fairway

Mieszkańcy których domy znajdują sie w pobliżu obszarów zalesionych lub wąwozu na terytorium, które graniczy z Highway 407, John Street, Bayview Avenue i autostradą 404 proszeni są by zachowali ostrożność i baczyli na swoje dzieci i domowe zwierzęta dopóki niebezpieczne zwierzęta nie zostaną schwytane.