Queen w Air Canada Centre

Lokalnie Series lip 28, 2014 at 12:01 pm

zz lambertW Air Canada Centre wystąpi dziś wieczorem legendarna grupa Queen z amerykańskim wokalistą Adamem Lambertem, który podobno wyśmienicie wypełnia lukę po zmarłym Freddiem Mercurym.

Grupa wystąpi w Toronto podczas swojego północnoamerkańskiego tournee i w programie koncertu nie zabraknie wszystkich największych przebojów zespołu. Bilety w cenie od $47 do $147.

32-letni Adam Lambert podobnie jak Freddie Mercury jest gejem. W maju 2009 roku zdobył drugie miejsce w ósmej edycji American Idol. Podczas jego kolejnych występów sędziowie uzgodnili, że owacja na stojąco jest najlepszym wyrazem wystąpień Adama.

W tym samm roku wydał swój debiutancki album „For Your Entertainment“. Płyta zadebiutowała na 3. miejscu listy Billboard 200. Album sprzedał się w nakładzie ponad dwóch milionów egzemplarzy na całym świecie.

Dzięki swoim walorom wokalnym Lambert otrzymuje znakomite recenje jako „zastępca Freddiego Mercurego“. W ramach tego projektu zdążył wystąpić już w Polsce na stadionie miejskim we Wrocławiu w ramach Rock In Wrocław Festiwal.