Podwieczorek przy mikrofonie w Sweet Breeze

Polacy w Kanadzie Series wrze 24, 2014 at 5:35 pm

mikrofon2.pub (Read-Only)W nowej kawiarence Sweet Breeze w pobliżu kościoła św. Eugeniusza de Mazenod w Brampton moża znaleźć nie tylko coś „dla ciała”, ale również coś „dla ducha”. Z inicjatywy Krzysztofa Jaworskiego rozpoczął tam działalność „Podwieczorek przy mikrofonie”. Założeniem tego programu jest skupienie muzyków, poetów, pisarzy, aktorów i ludzi parających się szeroko pojętą kulturą i sztuką.

Od marca do lipca zespół zaprezentował 7 różnorodnych programów, w których przy kawie i pysznych ciastach widzowie mieli okazję poznać wielu artystów.

Zespół „Podwieczorku przy mikrofonie” pragnie promować i przedstawiać osiągniecia artystyczne uzdolnionej młodzieży. Jest rzeczą ważną, aby poznać i docenić młodych artystów, którzy nie zapominają, a wręcz kultywują język polski, zachowując polskość, polską kulturę i tradycję.

Po urlopowej przerwie „Podwieczorek przy mikrofonie” rozpoczyna 26 września swe przedstawienia i planuje spotykać się z publicznością w drugi i czwarty piątek każdego miesiąca.