Amelia liczy na pomoc rodaków z Toronto

Polacy w Kanadzie Series list 1, 2014 at 4:26 pm
Amelia Strzępek

Amelia Strzępek

Amelia Strzępek urodziła się w Polsce w roku 1986. W rok później emigrowała z rodziną do Niemiec, a następnie do Kanady, gdzie dorastała i gdzie skończyła studia licencjackie. Od czterech lat mieszka w Berlinie. Obecnie studiuje komunikację międzykulturową w ramach podwójnych studiów na Europejskim Universytecie Viadrina we Frankurcie nad Odrą oraz na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu.

Jest zafascynowana problemami imigracji, intergracji i tożsamości na obczyźnie. Zbiera materiały do pracy magisterskiej porównującej kanadyjski i niemiecki system migracyjny na przykładzie taj samej mniejszości imigranckiej – Polaków. W związku z tym wystosowała ankietę skierowaną do Polaków zarówno w Toronto jak i w Berlinie.

Bejsment.com postanowił pomóc Amelii.

Jeśli jesteś w wieku 15-64 lat i mieszkasz na terenie GTA i okolic wypełnij ankietę TUTAJ.

Amelia ma nadzieję zebrać opinie od około 100 osób zarówno z Toronto jak i z Berlina. Prosi też o o przesłanie linku do znajomych. Im więcej opinii zbierze tym bardziej wiarygodna będzie jej analiza.

Ankieta jest anonimowa i dostępna zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim oraz polskim. Termin nadsyłania ankiet upływa 30 listopada 2014.