Kilka kliknięć i zakupy masz pod drzwiami tego samego dnia

Lokalnie Rynek Series list 6, 2014 at 10:00 am

amazon2

Torontończycy, którzy chcą kupić książkę, iPad lub inne przedmioty, które oferuje firma wysyłkowa Amazon – i chcę je mieć niemalże natychmiast – mają taką możliwość. Amazon dołączył do sieci sprzedawców online, którzy oferują dostarczenie towaru w dniu zamówienia na terenie Toronto, Mississaugi i Brampton. Warunek jest jeden – zamówienie musi zostać złożone do południa.

Kliknij TUTAJ by sprawdzić, czy jesteś w rejonie jednodniowych dostaw.

Usługa kosztuje $6,99 dla członków Amazon Prime lub $11,99 za przesyłkę oraz $1,99 za każdą sztuke dla osób nie będących w klubie Amazona.

- Usilnie pracujemy aby przyspieszyć czas dostawy i wdrożenie nowych usług, które czynią życie łatwieszym – stwierdził Alexandre Gagnon, krajowy manager dla Amazon.ca – Klienci w Toronto i Vancouver mogą zrobić sprawunki robiąc kilka kliknięć na komputerze. Otrzymają je dostarczone do domu w ciągu kilku godzin.
Amazon nie jest pierwszym dostawcą, który oferuje szybkie dostarczenie towaru zamówionego poprzez internet do drzwi klienta. Podobne usługi oferuje Indigo, Best Buy, Future Shop i Walmart.