Losowanie dorocznych nagród Domatora

Polacy w Kanadzie Series marz 14, 2015 at 7:51 pm
Wygrana para wraz ze swoim Mercedesem i załogą Domator Team

Wygrana para wraz ze swoim Mercedesem i załogą Domator Team

5 marca nasza firma Realty Executives Domator miała losowanie samochodu dla naszych klientów.

Pierwsze losowanie miało miejsce w 1996. Na początku losowaliśmy Hondę Civic, a obecna edycja była piątą, podczas której losowaliśmy Mercedesa klasy B. Gdy po raz pierwszy losowaliśmy samochód w 1996 roku – byliśmy pierwszą i jedyną firmą Real Estate, która wpadła na taki pomysł. Po drodze i obecnie mamy naśladowców, ale my mamy satysfakcję, że to był nasz oryginalny pomysł.

Losowanie samochodu jest nagrodą dla wszystkich naszych klientów za to, że z nami albo zakupili albo sprzedali nieruchomość (wynajmowanie nie jest zaliczane do losowania). Każdy kto sprzedał lub zakupił nieruchomość ma jedną szansę. Ci co kupili i sprzedali mają dwie szanse w losowaniu! W tegorocznej edycji mieliśmy blisko 200 losów! Początkowo wszystkie losowania miały miejsce w Restauracji Fregata ale od dwóch edycji przenieśliśmy się do Centrum Jana Pawła II ze względu na wielkość sali.

Samo losowanie miało charakter uroczystego obiadu (przygotowanego przez Jana Gromadę) w czasie którego znakomity zespół muzyczny pod wodzą Marka Majewskiego zapewniał rozrywkę. Goscinnie wystąpił też Wojciech Gawenda z zaprzyjaźnionego z Domatorem Kabaretu pod Bańką.

Eddie Palozze wygrał II nagrodę i wyciąga zwycięski los

Eddie Palozze wygrał II nagrodę i wyciąga zwycięski los

Wróćmy do samego losowania i obowiązujących zasad. Otóż przed losowaniem wysyłamy zaproszenia do wszystkich kwalifikujących się klientów. Każdy, kto chce uczestniczyć w losowaniu, musi przyjść na losowanie osobiście lub wysłać swojego przedstawiciela. Po przyjściu do Centrum JP II, każdy wrzuca los (losy) do bębna losującego. Gdy wszystkie losy są w bębnie losującym zaczynamy pierwszy etap losowania, który z całej puli wyłania 3 razy po 3 losy finałowe. Te 9 losów, jest następnie umieszczane w oddzielnym pojemniku (oczywiście pod nadzorem wszystkich obecnych). Z tych losów na zasadzie odwrotnej kolejności jest wyłaniany zwycięzca (zwycięzcy). Czyli pierwszy los wyciągnięty z tej puli odpada i “odpadający” wyciąga następny los, który odpada. I tak się dzieje do ostatniego losu. Ostatni los, który pozostaje w pojemniku jest losem zwycięskim.

W tym roku Mercedesa B250 wygrali Iwona i Jacek Ziołek! Nie muszę dodawać, że zwycięzcy byli bardzo szczęśliwi i nie od razu uwierzyli w swoje szczęście. Wygrywający los wyciagnął Eddie Palozze, który wraz z żoną Kasią wygrał drugą nagrodę. Trzecia nagroda przypadła w tej edycji Mirkowi Futkowskiemu.

Oprócz 9 głównych nagrod mieliśmy w tym roku blisko 40 nagród pocieszenia. Wiele z nich było ufundowanych przez Domator Team ale również wiele było sponsorowanych przez biznesy, z którymi współpracujemy od lat. Jest to bardzo miły fakt, bo biznesy powinny się popierać. Wypada mi wymienić biznesy, które nam pomogły i ufundowały cenne nagrody:

Domenic D’Urzo – Scotia Bank; Ed Nakon – Prawnik; Malgorzata i Witold Manitus – Polimex; Rafal Tyszler – Bluerey Home Inspections; Starsky Supermarket; Karol Nowysz – Firma All Dom; Leszek i Ewa Dziadeccy – Advantage Group of Financing; Teck Man Flooring, Robert Rusiak – Kuchnie; Roman Rusiak – Zegarmistrz, Monika Liberek – Prawnik, Art-Home – Artur Schellemberg, Agnieszka Kossakowska – Insurance Broker, Barbara Pilecki – Mortgage Broker, Tomasz Spychalski – Mortgage Architects, JP Polon – Renovations, MM Photography – Marcin Olszewski.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

W imieniu całego Domator Team czyli Kasi Czaplińskiej, Agnieszki Czaplińskiej, Iwony Nowysz, Anny Koby, Doroty Szapowałow, Małgorzaty Wielądek, Marka Klugi, Łukasza Chelminiaka oraz Dominiki Spychalskiej oraz własnym całą Polonię zapraszamy do współpracy. To dzięki Państwu, nasza firma może w ramach podziękowania sponsorować wiele wydarzeń polonijnych!

Maciek Czapliński

zz loso7 zz loso6 zz loso5 zz loso4 zz loso2