Julka Piskorska już po operacji

Polacy w Kanadzie czer 2, 2015 at 11:37 am

zz Julka po operacjizz Julka przed operacjaJulka Piskorska przeszła 26 maja badanie przedoperacyjne. Dr Palej zauważył, że ma bardzo mocne śródstopie, co pomoże jej w chodzeniu, jak tylko będzie w stanie stanąć na nóżki.

27 maja odbyła się ponad 10-godzinna operacja obydwu nóżek Julki.

Według dr. Paley’a operacja przebiegła pomyślnie, dziewczynka straciła niewiele krwi, jest silna i pozostaje na silnych środkach przeciwbólowych. Oboje rodzice są razem z nią, zmęczeni ale bardzo szczęśliwi, że ten etap jest już za nimi. Teraz jednak zaczyna się trudny okres rekonwalescencji i rehabilitacji, bardzo bolesny dla dziecka i rodziców.

Można ciągle pomóc Julce w kosztach jej długotrwalej rehabilitacji i akomodacji w West Palm Beach, gdyż konto w KPK jest jeszcze otwarte. Można wystawić czek na: “Fundacja Charytatywna KPK” i wysłać na adres biura Fundacji przy 3055 Lake Shore Blvd. W. Toronto, ON M8V 1K6.

Na czeku konieczne jest wpisanie hasła „Julka Piskorska”.

Wraz z czekiem prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu oraz numeru telefonu. Wpłat czekiem oraz gotówkowych można także dokonać we wszystkich oddziałach Polskiej Credit Union na Konto Fundacji Charytatywnej KPK # 0024583 ze wskazaniem: „Julka Piskorska”. Prosimy o zgłoszenie do Biura Fundacji Charytatywnej, wszystkich wpłat dokonanych bezpośrednio w oddziałach polskiego banku w celu otrzymania “income tax receipt” (minimum $25). Numer telefonu do biura Fundacji Charytatywnej KPK: 416 532 2876.

Po więcej informacji proszę dzwonić: Barbara lub Mietek Lewicki 905 997 3712

Prosim,y trzymajcie kciuki za Julkę i jej Rodziców i wesprzyjcie ich modlitwą.

Szcześć Boże.

Barbara i Mietek Lewiccy