Nie, to nie prima aprilis, to się państwu nie śni!

Kanada Top News wrze 2, 2015 at 6:00 am
Ronaldo w dzieciństwie

Ronaldo w dzieciństwie

Nie jesteśmy pewni czy to jest zabieg marketingowy kanadyjskiego uniwersytetu czy to tak na poważnie. University of British Columia prowadzi, niezwykły kierunek studiów.

Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich fanów i fanki Cristiano Ronaldo. The University of British Columbia mieszcząca się niedaleko miasta Kelowna na zachodzie kraju zdecydowała się na prowadzenie oryginalnego kierunku studiów. Mowa o… “studiach z Cristiano Ronaldo”.

Podczas czteroletniego kursu studenci dowiedzą się między innymi, dlaczego Ronaldo zdobył taką sławę i w jaki sposób przekuł ją na marketing, dzięki któremu nieźle zarabia. Jednym z przedmiotów ma być podobno “utowarowienie Cristiano Ronaldo”.

- Ronaldo jest w centrum każdej dyskusji i każde spotkanie kręci się dookoła niego – przekonuje profesor Luis Aguiar z UBC – Na początku dyskutujemy o nim, a potem zastanawiamy się, jak pokazać Cristiano w szerszym kontekście. On jest jak trampolina do mówienia o szerokich problemach. To coś więcej niż tylko jego biografia.