Pierwsza rock and rollowa para Kanady już nie jest parą

Kanada Top News wrze 4, 2015 at 4:00 pm

zz avril1 31-letnia gwiazda kanadyjskiego rocka Avril Lavigne ogłosiła oficjalnie na swoim profilu na Instagramie, że rozstaje się ze swoim mężem Chadem Kroegerem, wokalistą grupy Nickelback.

To już drugie nieudane małżeństwo Avril Lavigne, która znana jest jako gitarzystka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna, a także projektanka mody, filantropka i aktorka. Pomimo wielu talentów, w życiu prywatnym gwiazda nie ma jak dotąd wiele szczęścia. Właśnie zakończył się jej drugi związek małżeński i to zaledwie dwa lata po ślubie.

zz avril2“Z ciężkim sercem Chad i ja ogłaszamy dziś naszą separację. Stworzyliśmy w małżeństwie i muzyce wiele niezapomnianych chwil. Jesteśmy, i zawsze będziemy, najlepszymi przyjaciółmi i zawsze będziemy się o siebie troszczyć. Rodzinie, przyjaciołom i fanom szczerze dziękujemy za wsparcie” – napisała Avril na swoim Instagramie.

Avril Lavigne i 40-letni Chad Kroeger pobrali się w lipcu 2013 roku. Para ostatnio borykała się z kłopotami zdrowotnymi. W kwietniu na łamach “People” Lavigne wyjawiła, że walczy z boreliozą. Z kolei Kroeger miał usuniętą cystę ze strun głosowych i musiał anulować swoje tournee. Z pierwszym mężem, Deryckiem Whibley’em, Avril rozstała się w 2009.