Dobre wiadomości o Julce Piskorskiej

Polacy w Kanadzie wrze 14, 2015 at 7:32 pm

zz julka1Coraz lepsze wiadomości z West Palm Beach na Florydzie, gdzie przebywa po operacji nóżek Julka Piskorska pod opieką mamy Doroty. Proces naciągania i korekcji ukątowania nóżek Julki już się zakończył. Kości piszczelowe zostały wyprostowane i wydłużone o 5 cm w ciagu ostatnich 3.5 miesięcy. Stópki, które bardzo odchylały się na zewnatrz zostały odpowiednio skorygowane poprzez rotację.

Oto wiadomość zamieszczona przez Pania Dorotę na stronach Facebooka:

“Dzisiaj mieliśmy kolejną konsultację. Nóżki Juleczki już odpowiednio się zrotowały. Definitywnie zakończyliśmy już kręcenie śrub. Z uwapnianiem też wszystko jest w porządku. Kolejna wizyta dopiero za miesiąc. Może już doktor Paley powie nam kiedy zostaną zdjęte aparaty z nóżek Julci. Mamy nadzieję, że już teraz będzie z górki i czas będzie nam szybko płynął. Bardzo już tęsknimy za domem. Dziękujemy, że jesteście z nami i nas wspieracie bo jest nam łatwiej przetrwać ten trudny czas.

Bardzo serdecznie dziękujemy również Polonii z Florydy i Kanady oraz Fundacji “Dar Serca” za ogromne wsparcie. Bez ich pomocy nasz pobyt byłby bardzo ciężki do przetrwania…”

zz julka2 zz julka3Jesteśmy bardzo dumni z małej Juleczki, której pomagaliśmy w tym, żeby uratować jej nóżki przed amputacją. Julka jest bardzo dzielna i mimo bólu chodzi na swoich nóżkach “uwięzionych” jeszcze w ciężkich aparatach Lizarowa. Mozna to zobaczyc na jej stronie FB (TUTAJ).

Wczoraj z wielkim wzruszeniem widzieliśmy to na własne oczy w czasie rozmowy z Dorotą Piskorską. To dziecko ma character! Jest uparta i chce chodzić!, a przy tym jest bardzo urocza!

Przypominamy, że jeśli by jeszcze ktoś chciał pomóc Julce (jej pobyt na Florydzie przedłuża się i będzie jeszcze potrzebowała rehabilitacji także w Polsce), że jest jeszcze ciągle otwarte konto dla Julki w KPK. Można to zrobić, wystawiając czek na: “Fundacja Charytatywna KPK” i wysłać na adres biura Fundacji przy: 3055 Lake Shore Blvd. W. Toronto ON M8V 1K6. Na czeku konieczne jest wpisanie hasła: “Julka Piskorska”. Wraz z czekiem, prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu oraz numer telefonu. Wpłat czekiem oraz pieniężnych, można także dokonać we wszystkich oddziałach Polskiej Credit Union na Konto Fundacji Charytatywnej KPK # 0024583 ze wskazaniem: “Julka Piskorska”.

Prosimy o zgłoszenie do Biura Fundacji Charytatywnej, wszystkich wpłat dokonanych bezpośrednio w oddziałach polskiego banku w celu otrzymania “income tax receipt” (minimum $25). Numer telefonu do biura Fundacji Charytatywnej KPK: 416 532 2876.

Po więcej informacji proszę dzwonić: Barbara lub Mietek Lewicki 905 997 3712

Pozdrawiamy serdecznie!

Szcześć Boże!