Z Kanady do Europy za $149 dolarów!

Kanada Top News paźd 6, 2015 at 3:30 pm

zz wow1Podniebna batalia o pasażera wkracza w dramatyczną fazę. Przewoźnicy raz po raz starają się obniżyć ceny biletów ale wszystkich pobiły dyskontowe, islandzkie linie WOW Air, które obiecują loty z Montrealu lub Toronto do wielu miast w Europie za jedyne $149.

Cena ta obejmuje przelot w jedną stronę nie uwględniając jednak opłat lotniskowych i wymaganych podatków. Jak informuje strona przewoźnika (TUTAJ) - istnieje też cennik dodatkowych usług, jak np. zmiana rezerwacji (do $106), fotel z dodatkową przestrzenią (do $82) i ekstra opłata za 3 ciężkie bagaże (do $246).

Rejsy z Toronto przez Reykjavik rozpoczną się 20 maja przyszłego roku, a z Montrealu 12 maja. Wyloty odbywać się będą w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, przez cały rok. Wśród miast docelowych: Londyn, Paryż, Berlin, Kopenhaga, Amsterdam i Dublin. Z Reykyaviku od dawna można latać do Warszawy. Przelot z Toronto na Islandię kosztował będzie zaledwie $99.

Linie WOW powstały w roku 2011 i od tego czasu działają prężnie. Działają już m.in. ich tanie połączenia z Europą z amerykańskiego Bostonu i Baltimore.