Aresztowano podejrzanego o mord na właścicielce sieci spa

Lokalnie Top News list 10, 2015 at 3:38 pm

zz hasin1W kwietniu tego roku doszło do jednego z najbardziej zagadkowych morderstw na terenie Mississaugi. W czarnym, luksusowym BMW zaparkowanym przy Robert Speck Pkwy. znaleziono zasztyletowane ciało 59-letniej Teresy Hsin, właścicielki sieci 15 punktów odnowy biologicznej.

Już 5 miesięcy wcześniej przeżyła ona atak nożownika, w którym odniosła wiele ran kłutych ale wówczas przeżyła.

W kwietniu Teresa Hsin (właściwie Ming-Chien Hsin) najpierw zniknęła bez śladu na kilka dni. Policja apelowała do społeczeństwa o pomoc w poszukiwaniach. Wreszcie znaleziono jej w samochód w pobliżu wież biznesowych niedaleko Burnhamthorpe i Hurontario. Wewnątrz znajdowało się zakrwawione ciało właścicielki Relaxology Wellness Centre.

Atak jakiego była ofiarą w listopadzie również miał miejsce w sąsiedztwie – w garażu jej luksusowego kondominium przy Shipp Drive, kilkaset metrów od miejsca, gdzie później znaleziono ją martwą.

zz hsin2Obecnie policja z Peel aresztowała 21-letniego Marka Dookhrama z Toronto. Oskarżony o morderstwo z premedytacją stanął dzisiaj przed sądem w Brampton na rozprawie poręczeniowej. Policja nie poinformowała czy zabójca i ofiara znali się prywatnie.

Teresa Hsin otworzyła swój pierwszy lokal Relaxology Wellness Centre w roku 2006 przy Lakeshore Rd. West w pobliżu Clarkson Rd. W 2009 roku przy udziale burmistrz Hazel McCallion otwierała kolejną lokalizację w Mississaudze. Od tamtego czasu stworzyła ich kilkanaście w całym GTA, w tym dwie w Mississaudze.