Julius: Z Kanady do Polski by zostać nową gwiazdą disco polo

Polacy w Kanadzie Series Top News grud 13, 2015 at 4:00 pm

zz juliusJulius to młody artysta, który ma szansę, by podbić świat muzyki disco polo i dance w Polsce. Opuścił Kanadę, by robić karierę w Polsce. Zadebiutował piosenką „Zwariowana ukochana”. Obecnie pracuje nad materiałem na swoją pierwszą płytę.

Julius urodził się w Kanadzie, gdzie mieszkał przez pierwsze 13 lat swojego życia. W Polsce nadal rozwijał i rozwija swoje pasje muzyczne. Pasjonują go tańce latynoskie. Potrafi doskonale grać w hokeja.

Piosenka “Zwariowana Ukochana” to debiut tego młodego artysty, który już niebawem ujawni kolejne premierowe utwory. Marzy, by w ich rytmie bawiła się cała Polska.

zz julius2- Muzyka to ważna część mojego życia. Nie wyobrażam sobie bez niej żyć. Pasjonuje mnie wiele rzeczy, ale to kręci mnie najbardziej. Cieszę się, że zyskuję coraz większą publiczność i mam nadzieje, że na moich koncertach wkrótce zaczną pojawiać się tłumy ludzi, bo chcę dzielić się z nimi tym, co gra w mojej duszy - mówi Julius.

Młody wokalista przyznaje, że ma swojego muzycznego idola. Na swoim profilu Facebooka pochwalił się, kim jest ten artysta.

- Było mi niezmiernie miło poznać ikonę polskiej muzyki disco-polo, Zenka Martyniuka. Chciałbym kiedyś posiadać taki bagaż doświadczeń jak on – napisał.

Za kilka dni, 16 grudnia, Julius będzie występował w warszawskim Klubie Remont.