Niezwykła pamiątka ze Świętym Mikołajem

Lokalnie Top News grud 19, 2015 at 6:00 am

dunb

Do tej pory ze Świętym Mikołajem fotografowały się dzieci. Mieszkanka St. Catherines postanowiła na świątecznym zdjęciu uwiecznić nie tylko swoje małe dziecko, ale też siebie i swoją matczyną pierś.

Rebecca Dunbar, która na kolanach Świętego Mikołaja karmi piersią swoje dziecko mówi, że zrobiła sobie takie zdjęcie dla żartu. Postanowiła je opublikować, bo chce by społeczeństwo łatwiej akceptowało matki karmiące swoje dzieci w miejscach publicznych.

Reakcja na zdjęcie karmiącej matki ze Świętym Mikołajem nie była jednak taka, jakiej pomysłodawczyni oczekiwała Większość osób, które widziało fotografię, ponad 75 procent spośród nich, uznała, że widok matki z gołą piersią, dzieckiem i Mikołajem jest niesmaczny, a jeżeli to miał być żart, to wyszedł bardzo głupi żart.

Niczyjego oburzenia nie budzą zdjęcia skąpo ubranych modelek w reklamach które mają ewidentnie podtekst seksualny.

Niczyjego oburzenia nie budzą zdjęcia skąpo ubranych modelek w reklamach które mają ewidentnie podtekst seksualny.

Pani Dunbar doszła do wniosku, że społeczeństwo wciąż nie jest gotowe do zaakceptowania widoku karmiących matek w miejscach publicznych. Wyraziła zdziwienie, że niczyjego oburzenia nie budzą zdjęcia skąpo ubranych modelek w reklamach które mają ewidentnie podtekst seksualny, choć najczęściej reklama dotyczy towaru, który z seksem nia ma nic wspólnego.

Pomysłodawczyni kontrowersyjnego zdjęcia twierdzi, że młode matki nie powinny czuć skrępowania, wstydzić się karmienia niemowlaków piersią, gdyż świadczy to o tym, że dbają o zdrowie i dobry rozwój swoich dzieci.