Julka Piskorska przylatuje, żeby podziękować za uratowane nóżki

Polacy w Kanadzie Top News sty 17, 2016 at 3:30 pm
Julka z rodzicami i dr. Paley’em – po zdjęciu gipsu

Julka z rodzicami i dr. Paley’em – po zdjęciu gipsu

Po 8 miesiącach leczenia w Klinice Dr. Paley’a w West Palm Beach na Florydzie, przejściu kilku skomplikowanych operacji i długiej wstępnej rehabilitacji, po dwóch miesiącach od założenia został wreszcie zdjęty gips z nóżek Julki Piskorskiej.

Po paru dniach od zdjęcia gipsu, ta mała dzielna dziewczynka już chodzi i czuje się świetnie. (PATRZ TUTAJ)

Kosteczki uwapniły się dobrze, ale przed nią jeszcze długa rehabilitacja w Polsce, żeby uzyskać odpowiednią sprawność nóżek.

Przed powrotem do Polski, mała Juleczką wraz z rodzicami gościć będzie przez parę dni dni w Kanadzie. Państwo Piskorscy przybywają tu, żeby podziękować wszystkim “pomagaczom” za pomoc, dzięki której ich córka może dzisiaj cieszyć się uratowanymi przed amputacją nóżkami.

W związku z tym, pragnąc im to umożliwić, zapraszamy Państwa na spotkania, które się odbędą:

1. 22 stycznia (piątek) w sali parafialnej Kościola św. Maximiliana Kolbego po wieczornej Mszy Świętej o godz 19:00 (4260 Cawthra Rd, Mississauga)

2. 24 stycznia (niedziela) w sali parafialnej kościola św. Antoniego w Oakville, po Mszy Świętej o godz 11:00 (40 John Street, Oakville).

Zapraszamy na spotkanie z dzielną Juleczką i jej rodzicami – Dorotą i Waldemarem, którzy z chęcia podzielą się przeżyciami.

zz julka3Cieszymy sie ogromnie, że wszystko dzięki Waszej, Papieża Franciszka i Boskiej pomocy ma tak wzruszający i piękny final. To nie tylko materialna pomoc, ale także modlitwa i wsparcie duchowe, pomogły im w tych tak trudnych chwilach.

Dziekujemy, Szcześć Wam Boże,

Barbara i Mietek Lewiccy (905-997-3712)

Jeśli by jeszcze ktoś chciał pomóc Julce w kosztach rehabilitacji w Polsce to jest jeszcze ciągle otwarte konto dla Julki w KPK. Można to zrobić, wystawiając czek na: “Fundacja Charytatywna KPK” i wysłać na adres biura Fundacji przy: 3055 Lake Shore Blvd. W. Toronto ON M8V 1K6. Na czeku konieczne jest wpisanie hasła: „Julka Piskorska”. Wraz z czekiem, prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu oraz numer telefonu. Wpłat czekiem oraz pieniężnych, można także dokonać we wszystkich oddziałach Polskiej Credit Union na Konto Fundacji Charytatywnej KPK # 0024583 ze wskazaniem: „Julka Piskorska”. Prosimy o zgloszenie do Biura Fundacji Charytatywnej wszystkich wplat dokonanych bezpośrednio w oddziałach polskiego banku w celu otrzymania “income tax receipt” (minimum $25). Numer telefonu do biura Fundacji Charytatywnej KPK: 416 532 2876.