Dzięki wygranej kupi mężowi kowbojskie buty

Lokalnie Top News luty 12, 2016 at 10:00 am

lotto

Babcia z małego miasteczka wygrała ponad 18 milionów w totolotka.

Marilyn Pidlaoan mieszka w maleńkim przysiółku Rosemont, około 95 kilometrów na północny zachód od Toronto. Nie od razu sprawdziła kupon totolotka, bo – jak mówi – była bardzo zajęta pracą. Dopiero po dwóch tygodniach weszła do pobliskiego sklepu by sprawdzić wygraną. W maszynie sprawdzającej odczytała, że wygrała 18 tysięcy dolarów. Powiedziała o tym mężowi i oboje razem postanowili, że jeszcze raz sprawdzą wygraną. Pani Pidlaoan była bardzo zaskoczona, że źle odczytała wygraną i 18 tysięcy z groszami zamieniło się w ponad 18 milionów.

- Poczułam, że nogi robią mi się chwiejne, jak z waty – opowiada – Musiałam prosić męża, by mnie odprowadził do samochodu, bo nie mogłam z wrażenia iść o własnych siłach.

Na pytanie, co zrobi z tak dużymi pieniędzmi odpowiedziała, że część z nich przeznaczy na pomoc swoim braciom i siostrom, którzy mieszkają na Filipinach, część przeznaczy dla dzieci i edukację wnuka. Mężowi ma zamiar kupić nowy traktor na farmę i, co najważniejsze – parę kowbojskich butów, o które dopominał się od dawna.