Brutalny napad w podziemnym parkingu

Lokalnie Top News kwie 7, 2016 at 10:00 am
Brama do podziemnego parkingu, gdzie dokonano napadu

Brama do podziemnego parkingu, gdzie dokonano napadu

Dwóch nastolatków znalazło się w policyjnym areszcie po napadzie, jakiego dokonali na 30-letniej kobiecie.

Incydent miał miejsce w Scarborough w środę w nocy. Kobieta około północy zaparkowała w podziemnym garażu swojego bloku stojącego w rejonie Lawrence Avenue i Galloway Road. Gdy wysiadła ze swojego BMW, ze stojącego w pobliżu samochodu typu SUV wysiadło trzech młodych mężczyzn. Jeden z nich uderzył ją w czoło grubym drewnianym kołkiem. Na szczęście kobieta miala na głowie czapkę, która nieco złagodzila uderzenie. Tak oszołomioną ofiarę mężczyźni okradli z torebki z pieniędzmi i kluczykami do samochodu, po czym odjechali swom SUV-em i jej BMW.

napadPo przybyciu policji i pogotowia ratunkowego kobieta została odwieziona do szpitala, gdzie opatrzono jej głowę. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Samochód ofiary, czterodrzwiowy sedan BMW5 z roku 2004 został odnaleziony wkrótce potem w rejonie Jane Stret i Wilson Avenue. Dzięki nagraniom z kamer bezpieczeństwa policji udało się ustalić dwóch sprawców napadu. Są to młodzi chłopcy w wieku 13 i 15 lat. Śledczy nadal poszukują dwóch innych podejrzanych w związku z napadem.