Poszła na pierwsze badanie USG. Myślała, że lekarz żartuje…

Kanada Top News kwie 12, 2016 at 12:30 pm

zz bethani2Bethani i Tim to szczęśliwe małżeństwo, które nie śpieszyło się, aby jak najszybciej założyć rodzinę. Para doszła do wniosku, że na wszystko przyjdzie czas w odpowiednim momencie. I tak też się stało. Prawie… 

Kiedy Bethani zaszła w ciążę, przyszli rodzice spodziewali się, że już za kilka miesięcy w ich życiu pojawi się śliczna dziewczynka lub uroczy chłopiec. Życie jednak potrafi i lubi zaskakiwać, o czym kobieta przekonała się na pierwszym badaniu USG w grudniu ub.r.

Słowo „wstrząśnięci” chyba nawet w połowie nie oddaje tego co czuli Bethani i Tim kiedy usłyszeli, że w rzeczywistości spodziewają się czworaczków! Bethani początkowo myślała, że to jakiś żart…

Okazało się jednak, że Bethani już niebawem zostanie mamą czterech uroczych dziewczynek! Wiadomość ta była również zaskoczeniem dla lekarzy. Tego typu ciąże nie występowały ani w rodzinie Bethani, ani Tima. Co więcej, para nie stosowała żadnego leczenia na płodność, ani terapii hormonalnej. Ciąża z jednojajowymi czworaczkami była zupełnie naturalna.

zz bethani3Szanse na naturalne poczęcie identycznych czworaczków wynoszą 1 do 67 milionów. Przyszły tata zdradził, że kiedy usłyszał nowinę o czworaczkach był w szoku. Mężczyźnie nagle zrobiło się słabo i musiał poprosić o krzesło, aby mógł usiąść.

„Jest to dość surrealistyczne i nadal jestem całkowicie tym zaskoczony” – wyjawił CTV News przyszły tata. „Chyba nie uwierzę w to dopóki ich faktycznie nie zobaczę.”

Bethani i Tim mieszkają w małej miejscowości Hythe w Albercie, która ma zaledwie 800 mieszkańców. Życie w tak małym mieście jest prawdziwym błogosławieństwem. Młodzi rodzice otrzymali wsparcie i pomoc m.in. w postaci pieluszek, zbiórki pieniędzy oraz kampanii GoFundMe, dzieki której udało się zebrać tysiące dolarów. Bethani obecnie przebywa w szpitalu. Zostanie pod ścisłą opieką lekarską do narodzin dziewczynek. Najnowsze badania wykazały, że wszystkie dziewczynki są aktywne i silne!

zz bethani1“Zawsze chciałem mieć dużą rodzinę”, zdradził CTV News Tim. „Bethani chciała mieć czwórkę dzieci, ja trochę mniej. Ale myślę, że ona i tak dopnie swego.” I po raz kolejny przekonaliśmy się, że życie potrafi zaskakiwać!