Krwawe wieczór i noc w Toronto i Stoney Creek

Lokalnie Top News kwie 17, 2016 at 7:16 am

po2

Nie ma spokoju. W wyniku dwóch strzelanin zginęły w sumie cztery osoby.

Najpierw około 6:30 wieczorem doszło do awantury z użyciem broni w domu w Stoney Creek. Trzy osoby zginęły na miejscu, czwarta z ciężkimi obrażeniami została odwieziona do szpitala. Nie są znane szczegóły incydentu, ale można się domyślać, że był to rodzaj awantury w zamkniętym kręgu rodziny lub przyjaciół. Policja nie szuka żadnych podejrzanych, nikt też nie został aresztowany.

To byli spokojni, sympatyczni ludzie - mówią sąsiedzi.

To byli spokojni, sympatyczni ludzie – mówią sąsiedzi.

Sąsiedzi mieszkańców domu, w którym doszło do tragedii mówią, że mieszkali tam spokojni, sympatyczni ludzie. Podkreślają, że okolica jest spokojna i cicha. Nie kryją zaskoczenia tym, co się stało.

Do drugiego śmiertelnego incydentu doszło po północy, o 1:30. U zbiegu ulic Danforth Ave. i Coxwell Ave. od ran postrzałowych zginął dwudziestoletni mężczyzna. Sanitariusze pogotowia ratunkowego ciężko rannego zabrali do szpitala, gdzie stwierdzono jego śmierć.

W chwili, gdy piszemy tę informację minęło niewiele czasu od chwili, gdy oba incydenty się zdarzyły. Policja nie podała żadnych szczegółów ani ustaleń na temat okoliczności obydwu incydentów. Wiadomo tylko, że śledczy z wydziału zabójstw prowadzą intensywne dochodzenia.