Ojej! Zgubiłam czapkę!

Lokalnie Top News kwie 17, 2016 at 10:00 am

Dla kobiety zwiedzajacej torontońskie ZOO tygrysy nie były straszne. Straszne było to, że mogła stracić swoją czapkę.

Pracownicy torontońskiego ogrodu zoologicznego badają film, który został opublikowany w sobotę na YouTube, na którym widać kobietę, która przeskakuje ogrodzenie z klatką z tygrysami, by odzyskać swoje nakrycie głowy, które nieopatrznie tam wpadło. Na filmie widać, że tygrys, na cale szczęście odgrodzony od niej drugim ogrodzeniem rzuca się w jej kierunku.

Po odzyskaniu swojego nakrycia głowy, kobieta powraca na stronę dla publiczności pokonując ogrodzenie po raz drugi.

- Jesteś kretynką! Jesteś kretynką! – na filmie slychać krzyki – Dajesz zły przykład dzieciom!

Rzecznik torontońskiego ogrodu zoologicznego, Jennifer Tracey mówi, że pracownicy ogrodu dowiedzieli się o incydencie z filmu na YouTube. W tej chwili poszukiwani są świadkowie zdarzenia, którzy mogliby pomóc wyjaśnić co się stało.

tygrys2- Ta kobieta zachowała się bardzo nieodpowiedzialnie. Naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo – mówi Tracey – Sytuacja mogła się skończyć znacznie gorzej.

Akurat w chwili zdarzenia na miejscu nie było pracownika, który opiekuje przebywającym na wybiegu tygrysem. W tym czasie zajmował się innymi dzikimi zwierzętemi będącymi pod jego opieką.

Tracey apeluje:

- Nie jest niczym niezwykłym, że rzeczy, czy części ubrań naszych gości w przedziwny sposób wpadają do klatek ze zwierzętami. Kiedy to się stanie, powinni oni powiadomić personel naszego ZOO. Ludzie ci mają odpowiedni sprzęt i doświadczenie, aby w bezpieczny sposób odzyskać te przedmioty.