Mississauga – tragiczna awantura o świcie

Lokalnie Top News kwie 24, 2016 at 10:00 am

mississa3

Jedna ofiara śmiertelna, trzech rannych – to wynik kolejnej strzelaniny. Tym razem w Mississaudze.

Policja otrzymała informację o odgłosach wystrzałów w okolicy Goreway Dr. i Morning Star Dr. około 5:30 rano. Po przyjeździe na miejsce, w kompleksie szeregowych domków jednorodzinnych znleziono leżącego na chodniku 30-letniego mężczyznę z wieloma ranami postrzałowymi. Poszkodowany został odwieziony do szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon.

mississa2W okolicy znajdowały sie trzy inne ofiary incydentu. Wszystkie ranne osoby zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Według const. Rachel Gibbs mieszkańcy domu, gdzie doszło do brutalnej awantury są znani policji.

- Mieliśmy wiele próśb o interwencje pod tym adresem, gdzie często dochodziło do awantur – powiedziała Gibbs .

Z informacji uzyskanych przez dziennikarzy CTV News wynika, że w domu tym odbywały się często głośne zabawy. Te zabawy były tak częste, że sąsiedzi zaczęli nazywać to miesce „After hours club”.

mississaPolicjantka zastrzegła, że jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy śmiertelne użycie broni było związane z porachunkami gangów, ale przyznała, że detektywi patrzą na zdarzenie rónież pod tym kątem.

Obecnie śledczy przesłuchują mieszkańców osiedla w nadziei, że znajdą osoby, które pomogą im w ustaleniu co się dokładnie stało. Na miejsce przybyli również specjalisci od technik kryminalistycznych.

Na razie policja nie podała żadnych informacji na temat podejrzanych o dokonanie zabójstwa.