Śmierć rapera czyli nosił wilk razy kilka

Lokalnie Top News kwie 27, 2016 at 12:30 pm

zz sizzzacZastrzelony w weekend w Malton mężczyzna został zidentyfikowany jako 29-letni Mustafa Omar z Toronto, raper o  pseudonimie Sizzlac, który niedawno opublikował swoje najnowsze nagranie na YouTube (“Realest in the 6.”). 

Stał się on trzecią ofiarą morderstwa popełnionego na terenie Mississaugi w 2016 roku.

Sizzlac urodził się i dorastał w okrytej złą sławą dzienicy Toronto, Jamestown Rexdale. Zginął w sobotę w strzelaninie, do jakiej doszło w kompleksie szeregowców w rejonie Goreway Drive i Morning Star Drive w Mississaudze. Był kilkakrotnie postrzelony, do szpitala ambulans dowiózł go martwego.

Rany postrzałowe odniosły trzy inne osoby. Jedna z nich została już wypisana ze szpitala, rany pozostałych nie zagrażają życiu.

W domu gdzie rozegrała się strzelanina odbywało się huczne i liczebne przyjęcie, które przemieniło się w gwałtowną awanturę. Sąsiedzi wzywali nawet policję ze względu na hałasy i – jak to określiła policja z Peel – “nielegalną działalność”.

Zdaniem śledczych, jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić czy było to rezultatem porachunków między gangami ale nie jest to wykluczone.

W 2009 roku zastrzelony raper został oskarżony o udział w strzelaninie podczas przyjęcia w jednym z domów w Brampton, gdzie straciły życie dwie osoby. Został wtedy skazany na pół roku więzienia za napaść z pobiciem tuż przed wybuchem strzelaniny. Początkowo był nawet oskarżony o morderstwo drugiego stopnia. Zginęło wtedy 2 mężczyzn, a 6 innych zostało rannych.

Nosił wilka razy kilka…