Nowi bohaterowie kosmicznej sagi zagrają w Toronto

Lokalnie Top News maj 3, 2016 at 6:00 am
Aktorzy Leonard Nimoy, William Shatner, DeForest Kelley i James Doohan w pierwszej serii Star Trek z 1966 roku.

Aktorzy Leonard Nimoy, William Shatner, DeForest Kelley i James Doohan w pierwszej serii Star Trek z 1966 roku.

Nowe odcinki popularnego serialu Star Trek będą realizowane w Toronto.

Dla torontońskiego przemysłu filmowego to dobra wiadomość. Cieszą się też z niej fani serialu. Duże emocje wśród nich budzi szansa (choć pewnie niewielka) spotkania z aktorami odtwarzającymi główne postaci serialu.

Wieść o nowym serialu telewizyjnym została potwierdzona przez CBS Television Studios na Twiterze. Pierwszy klaps padnie prawodopodobnie już jesienią tego roku, a pierwsze odcinki zostaną wyemitowane na początku 2017 roku.

- Nie możemy w tym momencie jescze podzielić się z publicznością żadnymi szczegółami na ten temat powiedziała Kristen Hall, wiceprezes CBS Television Studios.

„W nowej serii Star Trek wprowadzone zostana nowe postaci, które poszukiwać będą nowych światów i cywilizacji. Serial zachowa wszystkie cechy, jakie charakteryzowały go od powstania pierwszych odcinków w 1966 roku” – czytamy w komunikacie CBS.

Oryginalny serial Star Trek zadebiutował na ekranach telewizorów 8 września 1966 roku. Dał asumpt do powstania aż 12 filmów fabularnych i pięciu serii telewizyjnych wyprodukowanych w CBS Television Studios.

Teraz czeka nas jego nowa, torontońska odsłona.