Wielkie otwarcie 5th Avenue! Europejska odzież dla kobiet z klasą

Polacy w Kanadzie Top News maj 4, 2016 at 12:30 pm

5th Ave (1)1 maja, w Mississaudze w Central Parkway Mall przy Central Parkway i Burnhamthorpe, Jola Przybylska otworzyła swój pierwszy sklep odzieżowy – 5th Avenue Fassion with Passion. Było tradycyjne przecięcie wstęgi, szampan, poczęstunek dla gości, symboliczne podarunki, mnóstwo emocji, ale także pozytywne zaskoczenie właścicielki, bo otwarcie sklepu spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Ruch nie ustawał przez cały dzień, sześć pań pomagało w obsłudze pierwszych klientek, a mało która wyszła z pustymi rękami. Dopisali znajomi i przyjaciele – oprócz naręczy kwiatów Jola dostała zastrzyk super pozytywnej energii. O otwarciu 5th Avenue głośno było w prasie (także u nas!) i w Internecie.

 

5th Ave (2)Jola ma wieloletnie doświadczenie w handlu, wie, jak się reklamować i social media są jej mocną stroną. Wcześniej, gdy miała małe dzieci, prowadziła sklep internetowy na e-bay, a teraz, przy wsparciu męża, spełnia swoje marzenia o butiku z prawdziwego zdarzenia.  Przygotowania zajęły ledwo pięć tygodni, pracy więc było mnóstwo. Sama zaprojektowała eleganckie, nowoczesne wnętrze sklepu, sama, w oparciu o trendy i własne wyczucie smaku, decyduje o doborze asortymentu, nie korzysta z pośredników w imporcie. Sprowadza ubrania nowych, świeżych polskich producentów, włoskie jedwabie i  niemiecki dżinsy, ale na rynek odzieżowy patrzy uważnie i nie ogranicza się do konkretnych marek czy modeli.

5th Ave (3)Moim zamiarem było stworzenie miejsca, gdzie można kupić naprawdę fajne, oryginalne ciuchy po przystępnych cenach. Chcę, aby moje klientki było stać na ładny, elegancki wygląd. Sprowadzam ubrania, których w Kanadzie nie ma, inne, oryginalne, niestandardowe, z myślą o tych paniach, które lubią ładnie, stylowo wyglądać, nie pójdą na imprezę w legginsach, ale potrzebują czegoś na każdą okazję. Rozmiarówka jest różna, niektóre modele przychodzą tylko w jednym rozmiarze, chodzi  mi o to, aby te ubrania się nie powtarzały, aby cały czas było coś nowego na wieszakach. Stawiam na krótkie serie i zakładam, że nowe dostawy będziemy mieć przynajmniej raz w tygodniu – z uśmiechem i niespożytą energią opowiada Jola dzień po otwarciu sklepu.

5th Ave (4)Stylizacje są tu różne, od młodzieżowych do bardziej stonowanych – faktycznie każda klientka może znaleźć coś dla siebie. Sportowa elegancja łączy bawełnę z tiulem i koronkowymi wstawkami, są sukienki wieczorowe, koktajlowe i zwiewne, w stonowanych cytrusowych kolorach, idealne na nadchodzące lato, dżinsy z „akcentem pazurka” wykończone ornamentalnymi aplikacjami, dżetami i koronką (znacznie bardziej efektowne od modeli dostępnych w innych sklepach),  a w dalszych planach pojawić się mają buty, torebki i biżuteria. Wszystkie nowości Jola postuje na swojej stronie na Facebook, obiecuje konkursy, myśli o sesjach zdjęciowych na tutejszych modelkach.

5th Ave (6)Nazwa sklepu – 5th Avenue – wzięła się z fascynacji nowojorskim szykiem.  Celowo nie odnosi się do mody europejskiej. Wiele moich klientek pochodzi z Ameryki Południowej. Europa jest im obca, nie mają do niej żadnego sentymentu, nie mają też pojęcia, że w Polsce szyje się tak ładne ubrania. A5th Avenue każdemu kojarzy się z modą, elegancją i dobrym smakiem. Nikogo nie podglądam, nie śledzę, nie naśladuję. Kocham modę, stawiam na styl, jakość i oryginalność. – Jola wie, że wiele Polek śledzi polską modę, że lubią dobrze wyglądać.

5th Ave (8)Wybór lokalizacji podyktowała znajomość tej części miasta i niewielka konkurencja. W Central Parkway Mall działają dwa inne sklepy odzieżowe, ale i asortyment i klientela zupełnie różnią się od tego co i komu oferuje 5th Avenue, jest więc szansa na komitywę, a nie konkurencję i walkę o klienta.  To centrum Mississauga, duży, wygodny parking, łatwy dojazd, obok znane wszystkim biuro paszportowe. Na otwarcie dotarły klientki z Barrie, a kiedy rozmawiałam z Jolą, do sklepu zaglądnęła pani z Oakville, która o otwarciu dowiedziała się u fryzjera. Fama poszła. W GTA nie ma takich sklepów, a Jola, oprócz świetnego gustu i zdolności managerskich, ma ogromną pasję i radość z tego, co robi. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku od 9.30am do 8.00pm, soboty 10.00am-6.00pm i niedziele 11.00am-5.00pm. Zapraszamy!

/kc/

5th Ave (5) 5th Ave (7)