LOT goni konkurencję

Rynek Series Top News maj 31, 2016 at 12:30 pm

zz lot1Polskie linie lotnicze LOT wprowadziły dzisiaj szereg sezonowych zniżek na połączenia lotnicze, starając się dorównać innym przewoźnikom, nie tylko w połączeniach transatlantyckich.

W tych ostatnich, pomimo przelotów wygodnymi Dreamlinerami, LOT stracił wielu pasażerów na rzecz tańszych połączeń organizowanych przez takich przewoźników jak Air Canada Rouge czy dyskontowe linie islandzkie Wow!

Począwszy od dzisiaj przez 8 kolejnych dni pasażerowie LOT-u mogą kupić bilety po znacznie obniżonych cenach w ramach promocji Odlotowy Festiwal Cenowy.

Można lecieć do takich miast jak Wilno, Sofia, Budapeszt, Belgrad, Praga, Warszawa czy inne polskie miasta. Przykładowo cena przelotu z Toronto do Pragi rozpoczyna się od  679 dolarów kanadyjskich.

Jednakże rezerwacje potrwają do 7 czerwca, natomiast dotyczą one podróży najwcześniej od października do marca (z wyłączeniem okresu 15 grudnia – 15 stycznia).

zz lot22LOT coraz bardziej rozszerza liczbę swoich połączeń. Od tego roku zapewnia nowe połączenia z takimi miastami jak Tokio, Ljubliana, Charków, Nicea, Wenecja, Barcelona, Zagrzeb, Kluż-Napoka, Erewań, Belgrad, Zurych i Luksemburg. Również one dostępne są od dzisiaj po obniżonych cenach.

LOT oferuje trzy klasy pasażerskie: Economy Class, Premium Economy Class i Business Class.

Zniżkowe bilety można zakupić poprzez stronę lot.com, a także LOT Contact Centre oraz przez agentów i biura podróży.