Nastolatek aresztowany za napad na pizzerię

Lokalnie Top News sier 14, 2016 at 10:00 am

domono

17-latek wraz z kolegą dokonał  zbrojnego napadu na Domino’s Pizza w Brampton.

Podczas napadu ciężko ranny w klatkę piersiową został 25-letni pracownik pizzerii. Odwieziono go do Sunnybrook Health Sciences Centre w Toronto. Lekarze twierdzą, że jego stan jest poważny, ale życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

domono2Do rabunku doszło około 11:30 przed północą u zbiegu ulic Wexford Road i Hurontario Street. Napadu dokonało dwóch zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich dotarł do szpitala z widoczną raną postrzałową. Lekko ranny nastolatek został aresztowany i oskarżony o rozbój i usiłowanie zabójstwa. Stanie przed sądem w Brampton.

Drugi podejrzany pozostaje na wolności i jest poszukiwany. Policja podała jego rysopis – jest to mężczyzna o czarnej karnacji skóry, średniego wzrostu i średniej budowy ciała. Ubrany w ciemne ubranie. Policja ostrzega, że jest uzbrojony i niebezpieczny.

Policjanci dokonują przeglądu zapisów z pobliskich kamer monitoringu. Śledczy proszą osoby, które były w okolicy i mogą udzielić jakichkolwiek informacji związanych z tą sprawą o kontakt z Peel Police.