Zostawiony na pewną śmierć

Lokalnie Top News sier 15, 2016 at 12:40 pm

zz pies2To przerażające oglądać zwierzęta, które padają ofiarami ludzkiego okrucieństwa. Przykładem jest ten biedny psiak z Windsor, który został znaleziony z owiniętym taśmą izolacyjną pyszczkiem i łapami.

Jak można coś takiego zrobić? Na szczęście istnieją ludzie, którzy niosą pomoc takim zwierzakom. Pies, który został znaleziony na tyłach Canadian Tire przy Walker Road w Windsor (Ontario), miał szczęście, że spotkał dobrych ludzi. Nie mógł się poruszać, a człowiek, który go znalazł był wstrząśnięty znaleziskiem.

Mężczyzna zadzwonił do Essex County Humane Society, by zgłosić ten przypadek.

Pies miał problemy nie tylko z poruszaniem, ale również oddychaniem. Mężczyzna natychmiast zajął się zwierzęciem i zabrał do najbliższej lecznicy dla zwierząt. Pies ma prawdopodobnie siedem lat i ogromne problemy zdrowotne. Jego pysk i zęby, ogon i serce było w tragicznym stanie.

Mężczyzna, który jest odpowiedzialny za coś tak okropnego został już aresztowany. Okazało się jednak, iż nie był właścicielem psa. Miejmy nadzieję, że dostanie najwyższą możliwą karę za swój czyn.

Pies otrzymał nowe imię Justice (Sprawiedliwość). Jego stan nie jest najlepszy, jednak leczenie jest w toku. Zwierzak jest pod ciągłą opieką lekarską i wszystko zmierza w dobrą stronę.

Miejmy nadzieję, że Justice szybko powróci do zdrowia i znajdzie nowy dom, w którym kochająca rodzina nadrobi miłość i zrekompensuje cierpienia jakich pies zaznał w przeszłości.

zz pies1 zz pies3 zz pies4