Kate i William z dziećmi w Kanadzie

Kanada Top News wrze 25, 2016 at 4:00 pm

zz kate12Rodzina królewska najbliższy tydzień spędzi w Kanadzie. Na lotnisku w Victorii uwagę skradli książę George i księżniczka Charlotte. Tych dwoje nie musi robić wiele, by momentalnie znaleźć się na językach całego świata. 

Księżna Kate i książę William wybrali się z dziećmi w oficjalną podróż do Kanady. Będą tu przebywać przez najbliższy tydzień. Odwiedzą Brytyjską Kolumbię i Jukon.

Na lotnisku powitał ich gubernator generalny Kanady oraz premier, Justin Trudeau. Rodzina królewska jak zwykle postawiła na pasujące do siebie ubrania i wszyscy wystąpili w odcieniach niebieskiego.

3-letni książę George i jego zaledwie roczna siostrzyczka Charlotte robili urocze miny na lotnisku.

zz kate2

Książę George wygląda nieomal identycznie jak książę William w 1984 r.

Książę George wygląda nieomal identycznie jak książę William w 1984 r.

Choć księżna Kate miała na sobie wyjątkowo piękną kreację, to nie ona skradła uwagę. W centrum, jak zwykle, znalazł się mały George, który wyglądał wyjątkowo uroczo, gdy w błękitnym sweterku i podkolanówkach witał premiera Kanady.

A gdy zobaczył lądujący helikopter, wszystko inne przestało dla niego istnieć.

zz kate3

zz kate4

Długo nie widziana, półtoraroczna Charlotte całe spotkanie spędziła w rękach mamy. Odkąd w czerwcu zadebiutowała na balkonie Buckingham Palace, niesamowicie urosła. Na to samo zwracały uwagę zagraniczne portale:

“Nie możemy przeboleć tego, jak bardzo księżniczka Charlotte urosła! Dawno jej nie widzieliśmy i to niezwykłe, że tak się zmieniła w zaledwie trzy miesiące” – czytamy w “Harpers Bazaar”.

Na lotnisko w Victorii przybyły tłumy

Na lotnisko w Victorii przybyły tłumy

zz kate1 zz kate5 zz kate6 zz kate8 zz kate 18