Kanadyjski sukces Karoliny Jeż

Polacy w Kanadzie Series Top News paźd 20, 2016 at 5:41 pm

zz karolinaKarolina Victoria Jeż, Polka z Montrealu, robi karierę w kanadyjskiej telewizji śniadaniowej. Jej własna firma (Notable.ca) specjalizuje się w modzie i w mediach społecznościowych, a jej klientami są m.in. L’Oreal Canada, Birks, Browns, Swarovsky i wiele innych firm z tzw. najwyższej półki.

W ubiegłym roku Karolina znalazła się na liście 10 najbardziej wpływowych osób w Montrealu jeśli chodzi o wpływ na trendy mody. Choć nie prowadzi bloga, jest obserwowana przez swoje konta na FacebookuInstagramie. Jak twierdzi - wielkim zaskoczeniem było dla niej znalezienie się na liście osób, które warto obserwować, sporządzonej przez jeden z najbardziej liczących się wśród bloggerów portal Bloglovin’.

Karolina jest także edytorem montrealskiego oddziału redakcji “Daily Hive”.

zz karolina10

Mówi po polsku, odwiedza często Polskę, reportaż o niej będzie kręciła TVP Polonia.

Często stawia się ją za wzór, jak determinacja, dobre wykształcenie i przedsiębiorczość może już w pierwszym emigracyjnym pokoleniu (które często uważa się za tzw. stracone) zaowocować sukcesem.

Karolina urodziła się w Warszawie, ale większość swojego dzieciństwa spędziła w Hrubieszowie, skąd pochodzą jej rodzice. Jest wykształconą dziewczyną (skończyła marketing i komunikację biznesową), ale przede wszystkim dobrze sobie radzącą kobietą biznesu.

zz karolina5

Występuje w reklamach kosmetyków, była przez dwa lata twarzą kosmetyków Armani w Kanadzie, można ją regularnie oglądać w TV, gdyż ma swój stały segment w montrealskiej Breakfast Televison (City TV).

Zachęcamy do śledzenia kariery Karoliny, która choć odnosi sukcesy poza granicami Polski to nie zapomina o swoich korzeniach i na każdym kroku podkreśla - skąd pochodzi.

zz karolina11 zz karolina2 zz karolina9 zz karolina7 zz karolina3 zz karolina6 zz karolina8