Niespodzianka za wycieraczką

Kanada Top News paźd 30, 2016 at 5:00 pm

zz joeKierowcy pod wpływem alkoholu zagrażają nie tylko sobie, ale też wszystkim innym, którzy znajdują się na drodze. Nietrzeźwi kierowcy odebrali już życie setkom tysięcy niewinnych osób. Historia Pauli Grzelak-Schultz wyraźnie pokazuje, jak ważny jest to temat.

Właściciel baru ”Original Joe” w Sherwood Park w Albercie był bardzo zaniepokojony, kiedy widział jak kobieta po paru drinkach idzie w stronę parkingu. Myślał, że w takim stanie chce prowadzić samochód.

Jednak Paula okazała się bardzo rozsądną i odpowiedzialną osobą. Zostawiła swoje auto na noc na parkingu i wezwała taksówkę, by dotrzeć bezpiecznie do domu.

Następnego dnia, kiedy chciała odebrać swój samochód, znalazła kartkę za wycieraczką. Kobieta była pewna, że to mandat, ale potem zdała sobie sprawę, że to wiadomość od właściciela baru, Jaya McLeana. Paula nie spodziewała się tak uprzejmych słów:

zz joe2”Chciałem Ci tylko podziękować, że zostawiłaś swój samochód na parkingu. Nie jestem pewien czy spożywałaś alkohol w naszej restauracji, ale dziękuję, że nie prowadziłaś pod jego wpływem. Dołączam też kupon na naszego pysznego kurczaka. Uznaj to za podziękowanie za bycie tak odpowiedzialną osobą. Życie jest cenne. Miłego weekendu.”

Paula była głęboko poruszona, kiedy przeczytała ten liścik i postanowiła podzielić się wiadomością na Facebooku. Post szybko spotkał się z bardzo pozytywnymi komentarzami zarówno pod jej adresem jak i właściciela baru.

zz joe3