Odnaleziono ciała poszukiwanych braci

Lokalnie Top News list 10, 2016 at 4:00 pm

zz braciaWe wtorek nurkowie odnaleźli w zachodniej Mississaudze zatopiony w stawie samochód, który wcześniej zniknął bez śladu wraz dwoma poszukiwanymi braćmi z Oakville. 22-letni Hamza Khan i jego 20-letni brat Shahrukh Khan ostani raz widziani byli 4 listopada w okolicach Tenth Line i Thomas Street. Później nagle zniknęli i rozpoczęto ich poszukiwania.

Młodszy był uczniem, White Oaks Secondary School, starszy studiował architekturę na Sheridan College. Mieli pięcioro rodzeństwa. Rodzina przybyła do Kanady dwa lata temu z Kuwejtu.

W wyciągniętym ze sztucznego stawu przy 9th Line i Thomas Street srebrnym BMW nie znaleziono ciał. Spoczywały na dnie, a policja początkowo nie chciała potwierdzić, że chodzi o poszukiwanych braci.

Bracia Khan

Bracia Khan

Jak ustalono, feralnego wieczora kiedy obaj zniknęli, odwiedzili najpierw siłownię, a następnie spotkali się z przyjaciółmi w Mississaudze. Od tego czasu ich komórki nie były używane.

Wstępne dochodzenie pozwala sądzić, że BMW wjechało do stawu w skutek wypadku. Policja sądzi, że samochód zawadził o krawężnik, rozbił druciane ogrodzenie i wpadł do wody.

Kiedy auto zatonęło mężczyźni wydostali się z niego poprzez szyberdach. Niestety, ciemności i zimna woda spowodowały, że zaczęli oddalać się od brzegu po czym utonęli.

zz bracia3

Ktokolwiek może udzielić informacji w tej sprawie, proszony jest o kontakt z policją: 905-825-4747 ext. 5155 lub anonimowo na Crime Stoppers: 905-222-TIPS (8477).

zz bracia4