Czy to pies czy kot? 

Kanada Top News list 13, 2016 at 12:45 pm

zz kotopies4Od jakiegoś czasu w Internecie krąży zdjęcie puchatego pupila z Kanady, a społeczności sprzeczają się między sobą, czy to pies, czy może jednak kot. 

Ten puchaty zwierzak ma na imię Atchoum i mieszka w Quebecu. Jest niesamowicie uroczy. Jego sława zaczęła się po tym, jak jego zdjęcie zostało opublikowane na twitterze i ktoś zapytał „Masz psa czy kota?” a właścicielka odpowiedziała „Nie wiem”, i musimy przyznać, że to niejasne.

Atchoum mógłby być długowłosym kotem albo małym psiakiem. W końcu niemal każdy zaczął zastanawiać się co to za gatunek Pojawiły się komentarze, że to kotopies. Inni stwierdzili, że to sowa, a niektórzy nawet doszli do wniosku, że to Ewok ze “Star Wars”.

Nie da się zaprzeczyć, że jego brwi i wąsy są absolutnie majestatyczne, a zagadka jego gatunku została właśnie rozwiązana. Ten perski kot cierpi na nadmierne owłosienie, stąd jego niezwykły wygląd. Należy do Nathalie z Quebecu, która zajmuje się zawodowo pielęgnacją zwierząt.

Wymaga codziennej pielęgnacji, ale niewątpliwie jest uroczy i skradł serca wielu Internautów. Ma już nawet swoją własną stronę internetową: atchoumthecat.com.

zz kotopies7 zz kotopies3 zz kotopies2